Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kattogó és fájó könyék. Hogy...

Kattogó és fájó könyék. Hogy tudnám megszüntetni?

Figyelt kérdés

Üdv.


A mai napon szerintem túl sok felhúzódzkodást csináltam, meg túl gyorsan... és szerintem ennek a könyökízületem látta a kárát. Ez még sajnos nem minden, mert utána elvittem a kutyát sétálni, és megjelent egy másik dög, az enyém meg izomból nekiugrott, na most olyan szerencsétlenül rántotta meg a kezem, hogy szinte kifordult. (Egy kutyus ha nekilendül, iszonyat erővel tudja megrántani az ember kezét...)


Tudnátok megoldást javasolni? Most ha mozgatom akkor kattog, meg fáj, főleg ha mozgatom, vagy meglendítem.


Köszi.


2011. aug. 16. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
no para, el fog múlni. amúgy ízületvédő készítmények is vannak, ha meg akarod előzni az ilyen problémáakt.
2011. aug. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez valószínűleg el fog múlni, pihentesd egy darabig. Ha nincs javulás doki.

Aztán el lehet gondolkodnod ízületvédőn, mint ahogy az első is írta. Azon meg főleg gondolkodj el, hogy ne csinálj húzódzkodást gyors tempóban, és semmilyen gyakorlatot se csinálj bukásig.

2011. aug. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Rezko92 ***** válasza:
sztem pedig elösször kéne az izületvédö aztán elmenni dokihoz, izületvédö sztem alap az kell
2011. aug. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az ízületvédő megelőzésre való, ezen már utólag nem segít, azért írtam úgy a sorrendet.

De lényeg h kell ez is, az is ;)

2011. aug. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.


Bár szerintem egy nap után azért, még nem kell dokihoz rohanni :)


De ez az ízületvédő egy "fizikai" eszköz vagy valami szer? (Utóbbit nem preferálom)

2011. aug. 17. 02:36
 6/7 anonim ***** válasza:
mit nem preferálsz? azt h segít az ízületeidnek olajozottan mozogni? azt tényleg rossz, az a jó ha fáj, és a mozgás is nehézkes.
2011. aug. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Te hülye vagy? Mit értetlenkedsz?
2011. aug. 17. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!