Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit kellene szedjek a gyorsabb...

Mit kellene szedjek a gyorsabb fejlődéshez?

Figyelt kérdés

18 éves 185 magas és 85 kiló vagyok.

Valami olyan érdekelne ami segit a zsirégetésbe és a gyorsabb izmosodásba...Nem vagyok kövér de van rajtam zsir ... 1 hét mulva fogok járni gyúrni , csak nem tudom még mit szedjek . Valaki ajánlotta az Ultra Amino-t ez jó erre vagy van jobb?? Help pls :)


2010. nov. 29. 13:44
1 2
 1/12 Nostro the overlord ***** válasza:
Nem értek a tápkiegekhez de az biztos, hogy nem fogsz tudni egyszerre izmosodni és zsírt égetni.
2010. nov. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ha zsirt égetek akkor már "izmosodok" nem? mert az a lényeg , hogy átalakitsam a zsirt izommá
2010. nov. 29. 13:57
 3/12 Nostro the overlord ***** válasza:
Na jó... majd elmagyarázza más...
2010. nov. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Benga ***** válasza:
Sok szerencsét a zsír izommá való átalakításához amit ha megteszel te leszel az első a földön akinek sikerül. Aki kicsit is ért hozzá az érti miről beszélek.
2010. nov. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor mostantól úgy csinálom itthon a húst hogy kiteszek 1 kiló zsírt az asztalra és fehérjével locsolgatom amíg nem alakul izommá.F*sza!Köszi a tippet
2010. nov. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

de el magyarazhatnad nekem is ertsem meg en is :)


ezert kerdeztem hogy mint s hogy mert amator vagyok ilyen teren

2010. nov. 29. 14:28
 7/12 anonim ***** válasza:

A lényeg az hogy izom fehérjéből lesz.Ha alapból segges vagy először diéta és utána tömegelés.Az ultra amino az 1 l*fasz.Glutamin meg valamilyen normális fehérje kell.

No meg értelmes étrend különben b*szhatod az egészet

2010. nov. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

ertem :P


mondtam en kezdo vagyok nagyon nem ertek ezekhez a dolgokhoz ezert kertem segitseget :)

2010. nov. 29. 14:37
 9/12 anonim ***** válasza:
étrendet találhatsz a neten 1000félét.Majd valaki jön és linkeli a sárga oldalt( [link] /csak hogy gyorsabb legyek/)ahol megtalálod hogy mit ehetsz mennyit mikor és miért.
2010. nov. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szedni belépőt meg virágot szoktak...


Rossz a hozzáállásod, először étrendeden változtass, tanulj meg edzeni, aztán, ha már nem birod bevinni a kellő mennyiségű tápanyagot szilárd kajából, akkor vegyél kiegészitőt. Aminosav most rajtad nem segitene :D

2010. nov. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!