Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik gépeket használjam a...

Melyik gépeket használjam a konditeremben ha fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés
És mennyi ideig? Futni nem bírok sokáig, meg a pulzusom is felmegy 200-ra és az már nem jó. ha csak gyorsan sétálok az jó? inkább egy gépen legyek hosszabb ideig vagy variáljam őket? kb 3 hete járok konditerembe, de úgy érzem nem csinálom hatékonyan.
2010. nov. 29. 13:42
 1/3 Nostro the overlord ***** válasza:

Olvass:

[link]

[link]

2010. nov. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
olvasgattam itt és ezek szerint nem feltétlenül futással meg hasonlókkal kell zsírt égetni, hanem súlyzós edzésekkel is? jól értettem? eddig mindenki azt mondta nekem, hogy csak fussak azzal égetem a legtöbb kalóriát. Hozzáteszem, hogy már egy éve életmódot változtattam, vagyis egészségesen étkezem és keveset eszem így már 16 kg-ot fogytam, most 66 kg vagyok, de egy ideje ez már nem elég. ezért akarok még valamit sportolni is és azt hittem a futás a legjobb módja a további fogyásnak és én nem nagyon bírok futni, mindig nagyon szenvedek, alig kapok levegőt. de akkor nem a kardio a leghatékonyabb?
2010. nov. 29. 16:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Keveset eszem... Ez a lehető legnagyobb hiba, inkább egyél rengeteg fehérjét, és kevés ch-t, már az is segít rajtad. Edzeni pedig próbálj meg vmi kezdő minta edzésterv segítségével, esetleg szólj egy edzőnek. Mivel ha izmosodsz, akkor az izmaid passzív állapotban is vesznek fel energiát.
2010. nov. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!