Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Narutoban kung-fu vagy...

A Narutoban kung-fu vagy karate van?

2010. nov. 28. 10:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Menj el anime-hősnek. :D

szerinted ez egy harcművészet?Nem, ez kitaláció.Vagy ok, tegyük fel , hogy ez alapján kidolgoztak egy harcművészetet. És azt, hogy hivhatják, naruto-kungfu?Vagy mi?Menj boxolni vagy karatézni és járj inkább suliba.

2010. dec. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

ugyan már... mindenki álmodozik. kedves korábbi hozzászólók, ti soha nem akartatok Bruce Lee-re hasonlítani?

minden generációban voltak/vannak példaképek. arról nem is beszélve, hogy fogalmatok sincs hány éves a kérdező. és nem azt mondta h ő akar naruto lenni, hanem azt, hogy tetszik neki az a típusú mozgás amit a mellékelt videóban láthatunk. a kérdésre válaszolva: szerintem ninjutsu karate vonásokkal

2011. jún. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Orfeus ***** válasza:

Japán anime, szóval semmiképpen nem lehet Kínai, harcművészet benne, ez esetben Wing Tsun. A Wing Tsun hatékony önvédelem, én is űztem évekig, de ha verekdni akarsz "így" akkor ne azt válaszd, mert ez nem az a tipikus "bunyó". Inkább ha van a környékeden, ninjutsut, vagy taijutsut tanulj (ninjutsu pusztakezes része) ezt csinálja elméletileg Rock Lee is...


Szóval ha ilyesmit szerenél akk taijutsu, ha megnézed az animét, ott is elmondják. Van Budapesten egyesület, csak ugye elég borsos az ára... Én amit ha tudok ajánlok, az pedig a Kyokushin karate, vagy a Tang Soo Do. Ez a kettő utcára is jó, verseny is van, és nem csak a tested, hanem az agyadat is edzed.

2011. júl. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!