Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Narutoban kung-fu vagy...

A Narutoban kung-fu vagy karate van?

2010. nov. 28. 10:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne keverd az animét a valósággal. Sohasem láttam még a narutót de ha jól tudom nindzsák vannak benne, vagyis értelemszerűen ninjutsu lehet.
2010. nov. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Akkor melyiket tanuljam?

Wing Tsunt vagy ninjutsut ?

2010. nov. 28. 11:00
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát mit akarsz?
2010. nov. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ott a link.

én olyan harcot szeretnék tanulni de nem tudom hogy az wing tsun vagy ninjutsu

2010. nov. 28. 11:23
 5/13 anonim ***** válasza:
Jó és szerinted van olyan harcművészet ahol minden második ütés után szaltózik valamelyik? Ez egy anime! Hiába akarok repülni mint son goku tök mindegy melyiket tanulom akkor se fogok tudni repülni. Ha harcművészetet akarsz tanulni tanulj, de ilyet sehol se fogsz. A kérdésedre a válasz én tuti wing tsunt tanulnék.
2010. nov. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És mért a wing tsun?
2010. nov. 28. 11:30
 7/13 anonim ***** válasza:
Mert a ninjutsu az sokkal technikásabb, oda nem kell kimondottan nagy fizikum. Ott azt tanulod meg, hogy, hogy lehet az ellenfelet a leghatékonyabban lefegyverezni és ártalmatlanná tenni. Amíg a wing tsunban több az ütés és a rúgás. Teljesen más a két sport, ezért ha én választanák küzdősportot a wing tsunt választanám
2010. nov. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
kösz
2010. nov. 28. 11:48
 9/13 anonim ***** válasza:
Istenem ,ez a jövő ? Idióta gyerekek akik a narutón nőnek fel , és azt hiszik , hogy ők is olyanok lesznek ? Nem akarom megélni hogy egyszer ti lesztek az aktív munkaerő . Inkább járj suliba .
2010. nov. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Naruto XD Istenem! Inkább menj ping-pongozni vagy sakkozni. Vagy ha szaltózni akarsz akkor capoeira-t űzzél. Egyébként az előttem szóló válaszolóval teljesen egyetértek!
2010. nov. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!