Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Télen futni? és sapkába vagy...

Télen futni? és sapkába vagy az nélkül mert ha leizadunk utána nem fázik meg a fejbörünk? (hajamat féltem h ne huljon)

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Öltözz rétegesen, tehát én nem veszek dzsekit,viszont van rajtam vagy 4 felső.

A sapka meg simán elfér rajtad, nem fog zavarni hidd el.

2010. nov. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sapkát érdemes, sokkal jobb érzés, a hajadról, és a rengeteg korpáról, ami egy ilyen megfázásnál előfordul nem is beszélve.
2010. nov. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha sapka van rajtad, akkor futás közben biztosan nem fázik meg a fejbőröd, és ami a legfontosabb, hogy a futás befejezése után menj rögtön fedett, meleg helyre, és vedd le a sapkát.
2010. nov. 26. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy érzed. Nem kell ebből ilyen nagy ügyet csinálni. Ne félj, akkor nem lesz semmi baj. Az meg egyszerűen nem igaz, hogy a haj a megfázástól hullana ki.


Magyarországon most már olyan enyhe az idő, hogy nekem szinte sose kell sapka. De ha mégis, erősebb fagyban vagy hóban, akkor a futósapkát javasolom. Ha nem ismered, ez olyan, mint az úszósapka, pici helyen elfér, ha kell felteszed, ha nem, zsebre dugod. Sauconyban van, és azt hiszem, a Decathlonban is.

2010. nov. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!