Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 35 éves nő vagyok a pulzusom...

35 éves nő vagyok a pulzusom 111-138 között van zsírégető tartományba igaz?

Figyelt kérdés
Ha e fölött van ,akkor nem kifejezetten fogok fogyni jól tudom ?
2010. nov. 23. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Sok függ az edzettségi állapottól is, ha komolyan gondolok akkor szerezz be egy pulzusmérő órát (ha még nem tetted meg) és kezd el az edzést egy szakemberrel...
2010. nov. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Igen, jól tudod. De elég húzós lenne folyamatosan a felső érték fölött tartanod, inkább nekem az szokott gondot okozni, hogy lefelé, ne menjen alá.
2010. nov. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van órám, inkább fölé megy Spinninre járok !
2010. nov. 23. 20:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Rosszul tudod, nem létezik zsírégető zóna.

Olvass utána, ez egy butaság.

2010. nov. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Immáron bizonyított, hogy az állandó intenzitású aerob edzésnél sokkal hatékonyabb az ún. intervallumos edzés, amikor szabályos időközönként felpörgeted meghatározott időre a mozgást. Ha fogyni akarsz, azt javaslom, hogy menj el futni, és néhány percenként válts át egy-két percre igen erős tempóra, majd vissza, és ezt ismételd, ahányszor tudod, de persze nem teljes kifulladásig. Mutatok egy nagyon jó cikket, amit érdemes lenne elolvasnod, jól megtanulható belőle a lényeg:

[link]

Mellesleg egyetértek az előző válaszadóval, az, hogy fogysz-e vagy hízol, az csakis a két alvási ciklus között elfogyasztott és elégetett kalóriák arányától függ, semmiképp sem attól, hogy mennyi a pulzusod.

Sok sikert kívánok céljaid eléréséhez!

2010. nov. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"pulzusom 111-138 között van zsírégető tartományba"


Akkor egy izgalmas horrorfilmen ezek szerint lefogyunk ?

:-))))

2010. nov. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!