Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért történik ez? Testépítés.

Miért történik ez? Testépítés.

Figyelt kérdés
Ha valami betegség miatt kihagyok egy hetet az edzésből úgy összeesnek az izmaim,hogy mindenki kérdezi mi van egy éve nem súlyozol? Szóval az lenne a kérdésem nálatok is így van ez?Ilyenkor jönne ,hogy abba hagyjam az egészet...
2010. nov. 22. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Nehogy abbahagyd

Ne add fel.

Nem vagyok tapasztalt de nemrég kezdtem és én sem hagynám abba.

Bár akk se hagytam volna abba ha beteg vagyok csak mondjuk kevesebbet edzenék.

2010. nov. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

betegen edzeni nagy ötlet.

kajálni kell normálisan betegség alatt is! nem lehet, hogy nem vagy bedurranva és azért látod magad kisebbnek?

2010. nov. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Húha, nálad valami régen rossz. Én simán kihagytam nyáron 2 hetet, de nem estem jelentősen vissza, mondjuk a fehérje ment rendesen a kihagyás során is.


Tehát szerintem a kaját tedd rendbe, esetleg kreatinnal állj le.

2010. nov. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát akkor ez lehet a probléma !most a hét alatt étvágyam sem volt na meg a táplálék kiegészítőt sem szettem de azért úgysem kéne egy hét alatt visszaesnem ,de nálam ilyenkor ,vagyis eddig nagyon hamar vissza is jött csak azért elég rossz ha kicsit abba kell hagynom már esek vissza ..
2010. nov. 22. 21:03
 5/8 anonim ***** válasza:
biztos régóta gyúrsz...
2010. nov. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

21:23 ööööö igen 198 cm és 97 kg vagyok 8 százalékos testzsír százalékom 5 éve súlyozok.

2Of vagyok egyébként de te biztos egy Drugs Bunny utánzat vagy...

2010. nov. 22. 23:04
 7/8 A kérdező kommentje:
Jah és a vidékiek és a 16 évesek használják a gyúrás szót!
2010. nov. 22. 23:05
 8/8 anonim ***** válasza:
biztos,hogy a túl kevés kaja volt a baj.ha nem eszel,nincs mit elraktároznia az izomnak(fehérje,szénhidrát),ezért összeesik.mert az azért igen furcsa lenne,ha pusztán az egy hét kihagyás miatt esnél össze.
2010. nov. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!