Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem nő a mellem?

Miért nem nő a mellem?

Figyelt kérdés
Testet építek egy éve. 16 éves vagyok. Az étrendem rendben van. Nem koxoltam. Jól növök. Kivéve a mellemet. Mindent szabályosan csinálok. 120 amibe belenyomok max. 85-90-el szériázok és nem értem miért kisebb a mellem mint aki 65-el csinálja... Egyszerűen nem akar nőni. Mit tehetnék?
2010. nov. 19. 17:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Akkor azt fejtsd ki hogy a bedurranásnak mi köze az izomnövekedéshez
2010. nov. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
nem tudom. de nekem jobban bejöttek ezek a gyakorlatok jobban megmozgatták az izmaimat másnap nagyobb izom lázam volt stb. de most azt fogom sztem kipróbálni hogy kicsivel könnyebb súlyokkal fogok edzeni olyan 12 ismétlésekkel. A mellem külső és felső része fejlettebb ezért közepes szélességű fogással fogok fekvenyomni.
2010. nov. 19. 20:11
 13/16 anonim ***** válasza:
Attól még az edzésed struktúrája szar marad.Ha izomlázra mész akkor nyomjál ki fekve gyorsan 200x egy üres kólásüveget.Úgy bedurransz hogy beszarsz és másnap izomlázad is lesz
2010. nov. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
leszarom akkor is ezt fogom csinálni
2010. nov. 19. 20:25
 15/16 anonim ***** válasza:
Ezt igy nagyon nehéz megmondani mert nem ismerem az edzésed az izomatod. A fekvenyomással nincsen baj az egyik legjobb mell gyakorlat mondhatni az alap:) arra törekedj hogy teljes mozgás tartományban dolgoz a tolodszkodás is tényleg jó még nagyon. A nyujtás is fontos az izom nem tud vastagodni rendesen nyujtás nélkül. A szériákat is váltogasd mert az izom könnyen szokja a terhelét nem tom az alap szériád miből áll de néha csinálj többet kisebb súllyal vagy csináld piramisban ha van kivel csinálj erőltetett szériákat. Amugy ha kell igen is csinálj 200 kolás üveggel mert van amire többet ér. Én kajakozom és 10x10es szériákat csinálunk mindenből relativ kis súllyal mégis kevés ember nyomna le:)
2010. nov. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

tegnap 20:25


Akkor minek írsz ki kérdést te idióta?Foglald a teremben a helyet ne itt

2010. nov. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!