Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek teljesen megkajdul...

Szerintetek teljesen megkajdult az edzőm?

Figyelt kérdés

Szóval én kajakozok, azt nem mondanám el melyik szakosztálynál. Szóval van az edzőm, aki nagyon kemény velünk. De nem csak kemény, undok is. Pl. tegnap nem mentem úszni, és leordítottta a fejemet, hogy mit képzelek, meg hogy orvoshoz hétvégén is el lehet menni. 13 éves vagyok, és hetente 8 edzésem van (hajnalikkal együtt). Aztán egyik hajnalin, amikor tenyérellenállással kellett úszni 12 perc maxot, csak három karcsapás után lehetett levegőt venni. Én már majd megfulladtam és egy kicsit megálltam a hossz végén pihenni. Elkezdett nekem káromkodni( azt mindig szokta, pl. a k***va anyátokat nyomjátok már b**meg), és 500 fekvőtámaszt kellett csinálni. És még csak abba se hagyhatom, mert aki abbahagyta haverom, járt a házukhoz, hívogatta telefonon, és az iskolában is zavarta. Rendesen félek abbahagyni, meg szeretnék izmosodni, de ilyen áron? Ja és az erősítés meg futós meg evezős edzéseket nem is említettem, ugyan az a szisztéma. Ja és szombaton megyünk hegyi futásra, 15 km a hegyen... Szerintetek normális??????? Még tanulni se tudok rendesen.

13/F


2010. nov. 19. 07:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igazatok van. De apám beszélt vele, de amikor a szülőkkel beszél, hirtelen meglágyul és csak jókat mondd rólunk, de apám is tudja, hogy milyen velünk. teljesen másnak állítja magát a szülők előtt. meg azt állítja, hogy nagyon szereti a gyerekeket. ja és én nem jelenteném el, mert tőlem nem messze lakik. max abbahagyom oszt keksz.
2010. nov. 20. 12:45
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én azt javaslom, hogy semmiképp se engedd, hogy ezt a remek sportot megutáltassa veled egy edző. Viszont szerintem mindenképpen keress egy másik edzőt. A második válaszolóval abban nagyon is egyetértek, hogy tényleg kevesen veszik ennyire komolyan a munkájukat, és az jó, de a módszerét nagyon ellenzem. Ha egy edző kiabál, az teljesen megszokott, erre szoktam mondani, hogy "külön tenyésztik őket". Fel is tudja spannolni az ember teljesítményét, ha hallja az edző erős hangját, amint torkaszakadtából kiabálja mondjuk azt, hogy "Gyerünk már, ne lazsálj, ez nem tempó, gyorsabban, mi van, süket vagy, gyorsabban, ez nem elég, MÉG GYORSABBAN" vagy hasonlót, ez teljesen természetes, és bizonyos szinten jó dolog. De ha valaki olyan minősíthetetlen modort enged meg magának, amit leírtál, az már személyiségbeli probléma, és egy edzőnek a személyisége az egyik legfontosabb dolog, mivel az adja a fő példát. Éppen ezért kéne őt otthagynod.

Nem tudom, láttad-e a Fehér tenyér című filmet, na erről az edzőről az jutott eszembe.

Szerintem keress egy kulturált - mert ez már tényleg kultúra kérdése - edzőt, aki ismét megszeretteti veled a sportot.

2010. nov. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
eddz keményen
2010. nov. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!