Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek teljesen megkajdul...

Szerintetek teljesen megkajdult az edzőm?

Figyelt kérdés

Szóval én kajakozok, azt nem mondanám el melyik szakosztálynál. Szóval van az edzőm, aki nagyon kemény velünk. De nem csak kemény, undok is. Pl. tegnap nem mentem úszni, és leordítottta a fejemet, hogy mit képzelek, meg hogy orvoshoz hétvégén is el lehet menni. 13 éves vagyok, és hetente 8 edzésem van (hajnalikkal együtt). Aztán egyik hajnalin, amikor tenyérellenállással kellett úszni 12 perc maxot, csak három karcsapás után lehetett levegőt venni. Én már majd megfulladtam és egy kicsit megálltam a hossz végén pihenni. Elkezdett nekem káromkodni( azt mindig szokta, pl. a k***va anyátokat nyomjátok már b**meg), és 500 fekvőtámaszt kellett csinálni. És még csak abba se hagyhatom, mert aki abbahagyta haverom, járt a házukhoz, hívogatta telefonon, és az iskolában is zavarta. Rendesen félek abbahagyni, meg szeretnék izmosodni, de ilyen áron? Ja és az erősítés meg futós meg evezős edzéseket nem is említettem, ugyan az a szisztéma. Ja és szombaton megyünk hegyi futásra, 15 km a hegyen... Szerintetek normális??????? Még tanulni se tudok rendesen.

13/F


2010. nov. 19. 07:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem. Nem normális. Vagy bírod a tempóját ami nem is egészséges, vagy keresel másik szakosztályt.
2010. nov. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
0%
Szerintem normális, nagyon jól csinálja. Szerencsések vagytok, hogy komolyan veszi a munkáját.
2010. nov. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg egy elmebeteg, aki még nem tudta feldolgozni, hogy már ne, lesz fiatalabb, és a sportban sem lesz már több sikere.
2010. nov. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De miért ordítozik velünk??? Én megutáltam a sportot miatta, mert előtte egy kedves edzőnél voltam... Ja és azért nem engedi, hogy elmenjünk, mert mi hozzuk a pénzt a szakosztálynak, és ha elmegyünk, valószínűleg csődbe megy. Nem hagyja, hogy elmenjünk...
2010. nov. 19. 13:20
 5/13 anonim ***** válasza:
Amugy az milyen szó hogy "megkajdult" ? :DD
2010. nov. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Nem hagyja, hogy elmenjünk..."


- Mi az, hogy nem hagyja? A fizikai erőn kívül tud bármivel is visszatartani ettől?

2010. nov. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
hát én azt hittem, h az én edzőm kemény de ehhez képest egy ma született bárány
2010. nov. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igazából, nem hagyja, mert haverom elment és utána hívogatta, rendesen zaklatta, a bevásárlóközpontban is odament hozzá és végül a gyerek visszajött, met folyton abban a gondban élt, hogy nem fogja békén hagyni, csak ha visszajön. Ja meg 2 gyerek abba akarta hagyni, a szemébe mondták az edzőnek, errre mondta, hogy nem mehetnek el, ordított velük, majd amikor biciklire szálltak, lerángatta őket azokról és úgy mentek haza, gyalog...:/
2010. nov. 19. 22:29
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben otthagynám. És akár gáz, akár nem, ha zaklatna, érdemes lenne apukádat megkérni, hogy beszéljen vele. Az ilyenek általában csak a gyerekekkel kemények. Ha a fiamat zaklatná, én tuti, hogy elküldeném a p.csába.
2010. nov. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez esetben fel kell jelenteni. Szeritnem azért Te is látod, hogy nincs ez így rendben...
2010. nov. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!