Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csak én nem értem teljesen a...

Lee12 kérdése:

Csak én nem értem teljesen a könyvet?

Figyelt kérdés

egyszerűen nem értem a meztelen harcos című könyvet mert gyakorlatokat nem ír le hogy hogy csinálljam meg semmi támpontot se ad

valaki aki megértette összegezné nekem?


2011. okt. 30. 13:56
 1/4 lulu77 ***** válasza:

Pontosan mit nem értesz? Hogy mennyi gyakorlatot kell csinálni, vagy hogy hogy kell csinálni? Vagy mit?


A lényeg hogy a teljes feszítést alkalmazd, az erő-lélegzést is hozzá, plusz naponta csinálj sokszor párat. Én 1-2 óránként szoktam csinálni most fekvőket meg guggolást. Fekvőbe nézd meg mit tudsz megcsinálni 1 kézzel és kezdd ott. Ha tudsz pl asztalnál támaszkodva, akkor ott kezdjed, ha nem akkor csináld falnak támaszkodva. Aztán ha meg tudsz csinálni normálisan 5-öt, akkor keress valamit ami kicsit közelebb van a talajhoz, egy szék, ágytámla akármi. És így haladj szép lassan a talajig. Guggolásnál szintén, kezdj széknél, aztán menj egyre lejjebb és lejjebb amíg segédeszköz nélkül nem megy. Én 2 hét alatt eljutottam arra, hogy most 2db szabályos egykezes fekvőt csinálok gyakorlatnak, és 3db egylábas guggolást.


Ha nem ezt kérdezted akkor bocsi, kérdezz nyugodtan, válaszolok.

2011. okt. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olvasd el mégegyszer! Ha akkor se érted,mégegyszer...amíg rá nem jössz,mi is a lényege,mert nagyon hasznos dolgokat ír le :)
2011. okt. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

csak azért em értem teljesen mert neten olvasom

lehet hogy könyvtárba megvan és akkor onnan megszerzem

csak mert neten kb ahogy olvastam 40 szer írta le ugyanazt 40 oldalon keresztül

hogy feszítés feszítés és értem de még leírta 20 szor de azt még nem hogy hogy is csináljam

de még nem olvastam ki

2011. okt. 30. 20:43
 4/4 lulu77 ***** válasza:

*****


Ezt olvastad? Mert akkor fölösleges kivenni, ez a teljes könyv. A feszítésre meg írja hogy csináld, külön külön leírja hogy kell a hasat jól megfeszíteni, a vállakat a lábat stbstb. Aztán amikor már megy mindegyik testrész feszítése, akkor egyszerre csináld az összeset, és ennyi. Ez a feszítés. Nem olyan bonyolult szerintem, nekem kb 1 nap után már jól ment. Annyi a lényeg, hogy érezd hogy minden izmod feszül...



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. okt. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!