Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Küzdő sportoktól lehet izmosodni?

Küzdő sportoktól lehet izmosodni?

Figyelt kérdés
gondolok itt : csak simán boxolok,kickboxolok,vagy akármilyen küzdő sportot ha űzök,és edzéseken zsákolok,vagy küzdések vannak,ettől lehet-e izmosodni,gyúrás nélkül?
2010. nov. 18. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos szintig lehet. De akkora sohasem lehetsz mint aki testépítéssel foglalkozik, hiszen teljesen más a két sport.
2010. nov. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

természetesen lehet, a tested a megfelelő, küzdésre optimális izommennyiséget fogja felvenni, emellett az állóképességed is át fog alakulni.

Ha elmész egy küzdősport edzésre akkor viszont láthatod, hogy nem csak verekednek meg zsákolnak. Nagyon komoly "fizikai felkészülés" edzéseik vannak ezeknek a srácoknak!

2010. nov. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én csak zsákolni szoktam otthon hobbi szinten! Eléggé szálkásít, de a felső testet nagyon jó formája! Heti 3-4x csinálom. De emelet tudom hogy nem fogok jól boxolni, de legalább ha valakit megcsapok, azt biztos érezni fogja! :D
2010. nov. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szerintem ezekkel a sportokkal jól karban lehet tartani az izomzatot. Ha van mit javítani rajta, akkor persze izmosodást is el lehet érni.

Azt gondolom, hogy a küzdősportok jelentős részével leginkább agyban lehet izmosodni.

Üdv, HajDoktor

2010. nov. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sakk-kal lehet agyban izmosodni! De a box biztos megmozgatja az agyat!:D

Amúgy nem kell lenézni a küzdő sportot, elég sok technikát el kell sajátítani ahhoz hogy valaki jó megállja a helyét! De aki hobbi szinten csinálja mint én is tuti hogy semmit sem érek el vele, max valami megy rám, meg az ütésemen csiszolok! De azért ha rendszeresen csinálom az biztos nem fogok szétfolyni puding módjára!:P

2010. nov. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
az agyat nem hinném, hogy izmosítja (inkább csak a logikus gondolkodást és a koordinációs készséget fejleszti), viszont egy jó edzés megterheli a szervezetet és természetesen izmosítja is. aki nem hiszi ajánlom látogasson el egy krav maga edzésre :)
2010. nov. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, de akkor inkább a bírkózás, judo, bjj, mint az ütő rúgó sportok.
2010. nov. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet.. A boxoloknak is kilátszik a bordájuk nem? ...
2010. nov. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!