Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hasizom edzési módszerek?

Hasizom edzési módszerek?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Szeretnék segítséget kérni hasizom edzésre. Elég kezdő vagyok, szóval úgy kezeljetek légyszi. Természetesen a kockás has a célom, tudom, hogy ez nagoyn hosszú időt igényel, míg elérem.

Úgy tudom, hogy hasizomra minden nap lehet edzeni, és nem igényel pihenő napot. Milyen gyakorlatokat végezzek (ismerem a gyakorlatokat, csak hogy mit mivel érdemes "keverni", és miből mennyit).

Esetleg, hogy több napszakban is edzek? Tehát reggel, délután és este is nekiálljak? Számít? Vagy elég csak a számomra megfelelő edzés időpontjában lenyomni az X gyakorlatot.


Nem vagyok zsíros / kövér alapjáraton egyáltalán, de minimális zsírréteg van a hasam környékén, meg úgy rajtam. Ettől függetlenül, vékony alkat vagyok, izmos is.


Előre köszi a segítséget


2010. nov. 15. 16:46
 1/5 anonim válasza:

[link]


azt azért hozzáteszem, hogy csak hasazástól nem megy le a zsír a hasadról.

nagyobb körben kell gondolkodnod, mivel a zsír nem helyi raktár, hanem az egész szervezetedé!


a munkatáborokban is lement a zsír az ember hasáról, mégsem hasaztak.


bocs. a szélsőséges példáért. olvass a témában!

2010. nov. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Kockás hasad nem nagyon lesz, hacsak nem akarsz 2-3%os testzsírszázalékot, ami egy idő elteltével HALÁLOS.
2010. nov. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elsőnek: köszönöm, annyit még meg tudnál mondani, hogy mely gyakorlatok a leghasznosabban (gonodlom, sima felülés + hasprés mellett van még valami), és hogy MENNYIt csináljak? naponta? Sajnos a számokkal totál nem vagyok tisztában, lehet, hogy lenyomok én minden nap 30-30-at, de valószínűleg az harmatkevés, és csak feleslegesen csinálom.
2010. nov. 15. 21:32
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Fussál, guggoljál, ússzál sportolj amit csak tudsz (heti 3-5 napot) és táplálkozz értelmesen. Sok fehérjét és aránylag kevés szénhidrátot és zsírt. Így elérheted a kockás hast, és mellesleg az egész tested korrektül fog kinézni.

Előző válaszólónak üzenem hogy az összes komolyabb sportolónak kockás hasa van, és eggyáltalán nem nehéz elérni és tuti nem halálos (nekem is eléggé kockás :P)

2010. nov. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A hasizomnak is ugyanúgy kell a pihenő,és ha ezt nem teszed meg akkor nem fog regenerálódni az izomzatod és akkor szart se érsz vele.

Kajád egyébként rendben van???

2010. nov. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!