Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az otthoni edzés mennyire...

Az otthoni edzés mennyire hatásos?

Figyelt kérdés

nem body buildernek készülök, egyszerűen csak szeretnék kicsit izmosodni (amúgy most se vagyok már rossz kondiban, de az ember sose lehet elégedett).

Sajna nem tehetem meg, hogy konditerembe járjak az anyagi helyzetem miatt, itthon is csak két egykezes sulyzom van dőtlen idők óta.

kérdésem, meddig mehetek el csak az itthoni módszerekkel, mindenféle eszköz nélkül? mennyire eredményes, ha nem készülök tesépítőnek, illetve nem is akarom túlzásba vinni.

amúgy kb. 181 centi vagyok és 73 kiló körül.


2010. nov. 14. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem el mehetsz bármeddig ha van valaki aki ír neked normális edzéseket

Nemek van egy testépítő haverom (kb 4-5 éve csinálja vagy több) és ő ír nekem edzéstervet.

Most kezdtem el:)

Megmutathatom ha akarod.

De kezdő.

2010. nov. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hatásos.

Egy egykezes sulyzóval rengeteg gyakorlatot meg lehet csinálni. Bár a fekvenyomás az tárgytalan mert kissúlyal az nem elég. de bicepsz tricepsz hát váll mindenre lehet tulajdon képp.

[link]

Itt olvasd el az edzéseket.

2010. nov. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Elsőnek:

nagyon szívesen megnézném, mindig ez volt a problémám, hogy sose volt rendes edzéstervem. :)


Második válaszoló: nagyon sokat olvasgattam az oldalt, nem mondom, hogy nem találtam számomra hasznos és kivitelezhető edzéseket, de sajna a 90%-a mind terembe való gyakorlat.

2010. nov. 14. 20:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Fúúú bocs de nem tudom elmagyarázni nagyjából egy gyakorlatot sem mert a nevük alapján nem lehet:S
2010. nov. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

:((


Akkor maradok a fekvőtámasz / felülés és a többieknél. Meg az egykezeseknél.

Annyit még elárulnátok, hogy az ehhez hasonló gyakorlatokból mennyit érdemes egy sorozatban? És hányszor ismételjem?

Mennyi pihenőnapot iktassak be (eddig úgy csináltam, hogy általában 2 nap pihenés , 3 edzés 1 héten)?

Volt, hogy nagyon elfáradtam, van, hogy meg se érzem az aznapi edzést. Van, hogy izomláz a köv. edzés napjáig is fenn áll. Ez mennyire pozitív dolog?

előre köszi ismét, bocsi, kezdő vagyok, ez van. :(

2010. nov. 14. 20:38
 6/8 anonim válasza:
En is mar egy ideje itthoni edzest vegzek es nekem idaig hatasos.edzek+jol etkezek es jon fel valami
2010. nov. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
annyira hatásos, amenyire elszántan végzed.
2010. nov. 15. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

4x10-12 ismétlést csinálj kisebb súllyal 8-9 kg.

Koncentrált bicepsz. Nézd, meg, hogy kell csinálni és próbáld azt.:)

Vállazni szintén tudsz, ha megfogsz két (kisebb sulyú tárcsát) mert nagy sullyal úgy se megy az oldal emelés.

Hát? Előre dőlsz 90 fokba " Döntött törzsű evezés " és felhúzod body builderen fennt van.

Alsó hát 90 fok szintén és felállsz vele.

Tárogatás ez is egykezes.

Szoval ha belegondolsz sokat lehet ezzel csinálni amúgy Arnold mondta: " Nem kell ahoz sulyzó h kigyúrd magad " vagy valami ilyesmi.:D

2010. nov. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!