Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet az, hogy nekem...

Hogyan lehet az, hogy nekem kétszer akkora kezem van mint másnak de ö mégis erősebb?

Figyelt kérdés

45 cm es karom van,tiszta izom életembe csak táplálék kiegészítőt szettem semmi mást ,mégis gyengébbeket emelek mint mások ,vagy szkanderben is lenyomnak elég sűrűn mitől lehet?

2Of


2010. nov. 8. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mert erősebbek, kitartóbbak, stb mint te. van ilyen.
2010. nov. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mióta gyúrsz és a másik mióta gyúr? Ha kezdő vagy ne csodálkozz az ilyeneken. A másik meg, hogy a szkandernek is van egy technikája.
2010. nov. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem jól használod az izmaidat.
2010. nov. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%

jótanács

szettem=szedtem

2010. nov. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

15:40 nem látod ,hogy írtam ,hogy nagyobb a karom akkor hogyan lenének kitartóbbak ,ha annyit edzene valamelyik itt mint én akkor jó volna!

Utolsónak meg ne fárassz ,minek írsz ide ha csak ennyit mondasz a többinek meg köszönöm!

2010. nov. 8. 18:17
 6/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert valaki izmos, nem feltétlenül erős.
2010. nov. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
tipikus izomagy meglátás már megbocsáss.
2010. nov. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De akkor magyarázzátok meg ,hogy ,hogy erősebb az aki vékonyabb mikor nem szettem semmi szert?
2010. nov. 8. 23:00
 9/11 anonim ***** válasza:

szerintem Jackie Chan is erősebb nálad, vagy Bruce Lee is és nekik szerintem még 40es karjuk se volt!

Alkat kérdése az egész.

2010. nov. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Izom az nem egyenlő az erővel :D

Lehet hogy egy 60-70 kilós gyerek odamegy egy ilyen kigyúrt festett barna bőrű kifutó majomhoz és jól szájba vágja az meg elterűl mint az aldföld :D Hiába kétszer akkora

2010. nov. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!