Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan jellemeznéd a Wing...

Hogyan jellemeznéd a Wing Tsun Kung-fu szellemi, filozófiai hátterét?

Figyelt kérdés

És hogyan tanítják meg ezeket?Milyen szellemi pluszt adhat az embernek ez a harcművészet?


18/L


2010. nov. 4. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

rakás fos

(de ez csak személyes vélemény, csak ha már itt voltam és ez olyan oldal ahol mindenki kinyilváníthatja véleményét akkor leírtam mit gondolok)

2010. nov. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit sem.Ilyesmi akkor volna benne,ha az edzők a régi kritériumok szerint nyithatnának iskolát.Vagyis a többi iskola mesterével kiállna bunyózni.Ilyesmi nincs és bárki tarthat edzést.

Esetleg filmekben láthatsz ilyesmit.Ip Man életéről készült két nagyszerű film Ip Man 1.2.

Szellemi pluszt meg bármelyik küzdősport adhat amiben van full contact.Megtanulod hol van a helyed és nem jártatod feleslegesen a szád,mert megtorlás/fájdalom a jutalma.

2010. nov. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
uncsi
2010. nov. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Passz.

Menj el Wing Tsun-ozni, és ott beszélgess el a mesterrel

2010. nov. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt hittem,akad valaki,aki jár Kung-fu-ra...
2010. nov. 5. 11:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!