Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen egy jó személyi edző?

Milyen egy jó személyi edző?

Figyelt kérdés
Sokáig nem tudtam mivel szeretnék foglalkozni, aztán rájöttem, hogy mivel kiskorom óta sportolók személyi edző szeretnék lenni. Évek óta kondizok, a képzést elvégeztem, viszont nem tudom hogy kezdjék neki, sajnos minden kezdet nehéz számomra… Mi van ha béna leszek, ha kirúgnak, ha elrontok valamit annyi kétség van a fejemben… Esetleg van itt olyan, aki ezzel foglalkozik vagy hosszabb ideig járt személy edzőhöz esetleg pár tanácsot tudna adni?

tegnapelőtt 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy biztos a tudásodban akkor semmiképp se eddz senkit mert a végén még lesérül miattad


https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek_..


Ez pl fontos.

Szerzel vendéget. Akár a termen keresztul akar mas csatornan. Talalkoztok. Megbeszelitek a celokat, megtanitod az alapokra. Majd minden edzese elott felkeszulsz es irsz egy edzestervet amin egyutt vegigmentek

tegnapelőtt 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
tegnapelőtt 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!