Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kezek felpumpálása? Többi lent

Kezek felpumpálása? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok, az a helyzet hogy nagyon lefogytam egyeb okokbol, (semmi egeszsegugyi problema) 89kg-ról 73kg-ra. Azelott soha nem kondiztam, most viszont nagyon fonnyadtan nézek ki, szeretném picit felpumpálni magam, nem szeretnék versenyekre járni sem semmi, csupán a kinézetre szeretnék rámenni, hogyan lehet a kezeket úgymond felpumpálni? Nem szteroidokra gondoltam, azokhoz nem szeretnék nyúlni, csupán nagyobb mellizmokat illetve kezeket szeretnék, minél rövidebb idö alatt, negativ kommenteket nem kérek, tudom hogy a könnyebbik utat szeretném választani, viszont tényleg csak picit jobban szeretnék kinézni nem így megfonnyadni. Illetve még a kockahas érdekelne, az mennyi idönalatt érhetö el? Az alhasamon még van egy kevés zsírpárna, azzal is szeretnek kezdeni valamit. Kerlek, a negativ kommenteket tényleg mellözzük, megsporoljuk egymás idejét. A segitseget elöre is köszönöm! 25/F

tegnap 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Progresszív edzés, kalóriaszámoláson alapuló étrend.
tegnap 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igwn ezt tudom, de en valami gyorsabb modszerre gondoltam, valami kapszulak vagy valami nem letezik erre?
tegnap 23:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Legális nem létezik, de nem legális se ér sokat edzés nélkül. El vagy tájolva.
tegnap 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!