Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha egy versenye...

Mit csináljak, ha egy versenyeredményemről személyes okok miatt megtagadja az igazolás kiadását az illetékes, csak mert nem tetszik neki a létem?

Figyelt kérdés
Egy személyes konfliktus volt köztünk, és próbáltam szépen, hivatalosan is kérni, de cinikusan annyit írt, hogy „Kérhetnél, de nem kapsz.”.

tegnap 00:54
 1/8 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Ha írásban ezt a választ kaptad szerimtem passzold tovább az egészet az illetekes felügyeleti szervnek, egyesület, szakosztály országos szövetség ...
tegnap 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért téptem össze, mert hosszú hónapok óta sem jelentek neki semmit azzal az oklevéllel. Azt tudatosítja bennem, hogy egy értéktelen senki vagyok neki az oklevéllel is, és pár napja elpattant nálam valami, rám jött egy értéktelenségi roham, amiben összetéptem. Ő ezt persze nem érti, szerinte én szórakozom vele. Ebben a hónapban kezdtem pszichoterápiába, mert tudom, hogy súlyos önértékelési zavaraim vannak.
tegnap 00:57
 3/8 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Mir téptél össze? Konkrétan mit szeretnélmegkapni, és mi az ami még kimaradt?
tegnap 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az oklevelet a helyezésről (második). Egy nemzetközi jogi verseny. Aki viszont a szervező és akitől a verseny ötlete indult, éppen az éreztette velem és érezteti velem hónapok óta, hogy semmit se érek neki ezzel a versenyeredménnyel.
tegnap 01:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Tépd össze a fényképüket is, és akkor 1:1.
tegnap 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Talán te vagy az a transz-aktivista, aki az alább linkelt kérdésben nyomult az irracionalitásával?

https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__termeszettudomany..


Nos, a feltett kérdés már alapból nem kerek és furcsán eltitkol lényeges információkat - ezért ha véletlenül "talált és süllyed" - akkor jobb is hogy kivonnak a fontos döntéshozatali helyekről, hisz enélkül is van elég felforgató a világunkban!

tegnap 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Második nemzetközi helyezés és - izé, khm. - bizalmi kapcsolat a felelős szervezővel + dührohamok + okirat megsemmisítése + önkéntes agyturkászati kezelésre járás...


- régen mindennek kb. a fele is elég lett volna a kényszerzubbonyra.

🤦

tegnap 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Most a cinizmust félre téve nézzük a dolog humánumát és tiszteletteljesen viszonyuljunk a szenvedő alanyhoz:


Kedves kérdező - ha tényleg legálisan második helyezést értél el egy valamit is számító nemzetközi jogi versenyen, akkor valamiben már bitang jó vagy - nemde?


Ki a faxt érdekel egy akármilyen oklevél? - hisz neked tutira valamilyen "hard skill"-ed van!


Ezért hagyd hátra a múltat és kezd valamit az értékes tudásoddal, amit senki se vehet el tőled. Fordítsd ezt a tudást magad és a többi jó szándékú ember javára - hisz az élethivatás gyakorlása az egyik legboldogítóbb dolog, amivel csak élhet egy komoly tudással bíró értelmiségi!

😊

tegnap 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!