Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit javasoltok erre az esetre?

Mit javasoltok erre az esetre?

Figyelt kérdés

Tegnap történt velem, hogy bejött egy totál részeg pali a portámra. Nyitva volt a kapu és ő úgy gondolta, hogy bejön. Mindegy, elkezdtem vele ordibálni, aztán csak kitakarodott. Az is megfordult a fejemben, hogy leütöm, de megmondom az őszintét, hogy nem nagyon vagyok hozzászokva, így egy kicsit amúgy becsicskultam és max akkor ütöttem volna, ha nekem jön. Elgondolkodtatott az eset és rájöttem, hogy jól jönne pár fogás, ami ilyenkor alkalmas arra, hogy kivizessem a portáról.


Tudtok valami videót linkelni?

Aztán egy haveromnal gyakorolnám?


szept. 16. 14:58
 1/2 anonim válasza:
Az erőszak semmiféle képpen nem megoldás. Ha vagy elég intelligens akkor ki vezetés a részeg férfit. Aki meg nem részeg és úgy megy be, akkor beszéld meg vele ha nem akarsz bajba kerülni.
szept. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyenkor rendőrt kell hívni azonnal.
szept. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!