Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Munka mellett hogy sportoltok?

Munka mellett hogy sportoltok?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy érzem, hogy elég kicsi a teherbíró képességem.

Szellemi munkát végzek, tanár vagyok.

Teljesen mindegy, hány órám van, lehet aznap csak 1 is, úgy érek haza, hogy beesem az ágyba és nem bírok felkelni.

Kiskoromban is így működtem, hogy ha iskola volt, aznap már semmire nem volt erőm.

Viszont kellene sportolnom is. De alig bírok mozogni suli után, nem hogy bármilyen testmozgást végezni....

Akik nagyon lefáradtok a munkában, hogy csináljátok? Vagy inkább át kell lendülni a holtponton, és egy idő után fel fog tölteni az edzés?

Vagy ilyenkor ne erőltessem?


Attól félek, hogy a maradék energiám is elvész és kicsinálom magamat, ha edzenék...


aug. 26. 16:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ez az,ha hazaérek le sem ülök irány a bringa.

14.15 re vagyok otthon 30 km tekerés után 15.45-re vagyok otthon egy gyors tusolás és rohanok a gyerekért.Mindíg találsz rá időt akár reggel is egy órát.

aug. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11# vagyok azt még hozzatenném 50 éves vagyok.
aug. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Mint írtam, itt sokan félreértettétek. Egy szóval nem mondtam, hogy NINCS RÁ IDŐM. Senki nem mondta, hogy nem találok rá időt.

Így a többieknek, akik viszont a kérdésemet értelmezték, és leírták a tanácsaikat, nagyon köszönöm! :) Elkezdem, és akkor hátha javulni fog.

aug. 27. 14:39
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!