Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen hatással vannak/voltak...

Milyen hatással vannak/voltak a mindennapos testnevelés órák a fiatalokra? Inkább pozitív vagy negatív összességében?

Figyelt kérdés
A kérdésem leginkább azoknak szól akik most fiatalok és van tapasztalatuk a rendszerrel, vagy a szülőknek vagy tanároknak. Szerintetek a sok tesi megszerettette a sportot a fiatalokkal, esetleg pont megutáltatta? Én mindkettőt el tudom képzelni. Az biztos viszont hogy nem látom hogy kevesebb fiatal lenne túlsúlyos. Mik a tapasztalatok?

aug. 25. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Nekem felerősítette az elmbebajomat, de ez nem a tesi hibája volt.
aug. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván negatív.
aug. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nem volt ehhez eleg tesiterem es a folyoson bohockodtunk vagy epp 4 emeletet fel le lepcsoztunk 45 percig az nem szerettette meg a sportot
aug. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Megutáltam miatta.


Nagyon sokáig azt hittem minden sport olyan szenvedés mint tesiórán ezért 17 éves koromig nem is sportoltam semmit. Aztán rájöttem, hogy futni egész jó, ha akkor kezdek sétálni amikor én akarok és annyit futok amennyit én akarok, emellett miután kipróbáltam a kardiót azt is megszerettem, de a tesiórákat még mindig gyűlölöm.


Sose voltam vékony gyerek és nyilván nem tett jót az önbizalmamnak, hogy mások előtt kell öltözni és ugyanazt várják el tőlem mint a versenyszerűen sportoló osztálytársaimtól. A tesitanárok ítélkező tekintetéről ne is beszéljünk... Annyi de annyi sértő megjegyzést hallottam tőlük. Nem személyesen nekem, hanem az összes túlsúlyos gyereknek szólt.


Azóta sikerült úgy-ahogy lefogynom, még mindig van rajtam pár plusz kiló de egészségesen étkezek és rendszeresen sportolok, szóval nem igazán érdekel. Ez semmiképpen nem a testnevelés órának csúfolt kínzás, hanem a kutyusom érdeme, akit szint lehetetlen lefárasztani, szóval muszáj futnom vele :D

aug. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!