Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egyetemen erre hivatkozva...

Egyetemen erre hivatkozva kaphatok felmentést a testnevelés alól?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Röviden annyi a lényeg, hogy kisebb koromban volt egy tesi órához köthető balesetem, ami miatt (is) diagnosztizált pánikbetegségem, és (remélhetőleg hamarosan erről is lesz diagnózisom) PTSD-m alakult ki. Még 9. osztályban azt mondta az akkori pszichiáterem, hogy tudna teljes felmentést adni a pánikbetegségre hivatkozva, nem tudom, az egyetemen mennyire mások a szabályok. (+ átmentem estire más okból, így nem tudom, elfogadták-e volna)


valaki volt már ilyen helyzetben, vagy ismeri a folyamatot? ugyan, még van egy évem a suliból, de szeretném magamat megnyugtatni, hogy nem kell szenvednem ott is.


(aki azzal jönne, hogy "csak nem szeretnél sportolni", annak mondanám, hogy konkrétan ájulás közeli állapotom volt minden óra előtt, és alapjáraton nem vetem meg a mozgást, csak az ilyen helyeken nem bírom)



jún. 16. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha készült jegyzőkönyv vagy szakvélemény,esetleg zárójelentés akkor simán.
jún. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%

Ptsd egy tesioratol. Hagyjad mar.


Vannak akik a haborubol visszajott katonaknal is megkérdőjelezik, erre te beirod ide hogy ptsd-d van.

Vicces


Neked nem ptsd-d van hanem elmebajod.

jún. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A jó fej a dokid, beszéld meg vele, hogy olyat írjon, amire biztos adnak felmentést, mert neked ez élet-halál kérdés. Nálunk egyébként egyetemen többféle dolog közül lehetett választani. Nyilván ez egyetem függő is, de ha szerencséd van, még az is lehet, hogy lesz olyan választási lehetőséged, amit akár még tetszhet is. De szerintem erről tudsz előre tájékozódni, hogy mik a lehetőséged ahova mész.
jún. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igazolt pszichiátriai jellegű problémákra ugyanúgy megadható, mint a fizikai egészségügyi problémákra
júl. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!