Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hallottátok a hírt? Mit...

Hallottátok a hírt? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Ma közölte az ofő: Az új jogszabály értelmében mindennapos testnevelés alól felmentést csak versenyengedéllyel és sportorvosi igazolással rendelkező diákok kaphatnak!

jún. 19. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Az máshol eddig is így volt.
jún. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Rosszabbnál rosszabb törvények, néppel való kib*szás.


Ez a FIDESZ.

jún. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
Most mi a problémád a mindennapos tesivel? Nemhogy örülnétek neki, hogy mozogtok valamit. Mi alig vártuk anno, hogy tesi legyen. Vagy hikomat vagy?
jún. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem orvosi igazolás is elég,ha van valamilyen rendellenesség.
jún. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20%
Az nagyon pozitív, hogy a tanulóknak kötelező a napi mozgás. Az probléma, hogy a pedagógushiány miatt az ének tanárnéni tartja a tesi órát, vagy hogy rengeteg iskolában nincs tornaterem. Innen jött az elméleti testnevelés oktatás ötlete, ami szánalom kategória. Az is probléma valóban, hogy csak a versenysportolóktól fogadják el az igazolást. Én például középiskola mellett egy ökölvívó egyesületnél boxoltam, de sosem versenyeztem, mert nem az én világom volt, viszont az egyesületi igazolást az iskola elfogadta. Az új rendszerben már nem járhatnék boxra, hanem kénytelen lennék a suliban ücsörögni délután is az elméleti testnevelés órán "napi sporttevékenység" címszó alatt.
jún. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!