Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi volt a legemlékezetesebb,...

Mi volt a legemlékezetesebb, legnagyobb, hülyeség, amit konditetemben hallottatok?

Figyelt kérdés

Szeretem az ilyen aranyköpéseket.

Nekem talán ez: "A tárogatás széthúzza a mellizmot."🤣🤣 Mondta ezt nekem egy csávó gépi tárogatás közben. Kérdeztem, hogy és ezt, hogy kell érteni? Erre ő: oldalirányba széthúzza.😂😂😂😂



2022. szept. 4. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne igyál szója fehérjét, mert tudod, a Tibi, na az is itta állandóan a szója fehérjét, aztán női mellei lettek, azért nem jár már emberek közé!

Hagyd a nagy súlyokat, attól csak lesérülsz, nem kell, kis súly, sok ismétlés, vért kell juttatni az izmokba, attól nőnek!

Ha nem hánysz minden edzés után, akkor nem gyúrtál elég keményen.

Nem kellenek a szabad súlyok, lufis leszel tőlük, ma már mindenre van gép, azokat kell csinálni.

Ha edzés közben nem iszol BCAA-t, akkor ne csodálkozz, hogy nem durransz be!

2022. szept. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 1 kiló banán ***** válasza:
100%

"Minden normális egyetemista hetente kétszer bebaszik"

Igen, ezt egy konditeremben hallottam, nem is annyira edzéshez kapcsolódik, de ez úgy megmaradt bennem, pedig kb. 5 éve hallottam.

2022. szept. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Haverom egyszer leszólt egy nagyon vékony gyereket hogy neki nem itt lenne a helye... nem akartam mondani neki semmi rosszat mert tényleg évek óta az egyik legjobb haverom de nem véletlen van ő a konditeremben. Ha valaki nem szereti ahogy kinéz akkor a konditerem a legjobb hely ahová mehet.
2022. szept. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!