Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 4-5 hete gyúrok és nem veszek...

4-5 hete gyúrok és nem veszek észre semmi változást. Mitől lehet? 15/f

Figyelt kérdés
tudom ez nem sok idő de akkor is észre kellene vennem valamit. semmi nem látszik és a súlyok sem "könnyebbek"
2010. nov. 2. 12:44
 1/5 bénabéla11 ***** válasza:

kevés kevés...olvass már el egy két cikket a neten hogy milyen gyorsan lehet fejlődni...


eleve kezdő vagy ami azt jelenti, hogy valószinuleg nem is csinálod még jól a gyakorlatokat...


amugy meg le sem irtal magadrol semmit...hany kilo vagy milyen magas...mennyit eszel és mit...


annyi mindentol fugg hogy nősze vagy sem...


de itt teljesen mind1 mert nagyon az elején vagy...


majd 4-5 hónap mulva nézd meg magad...


ha akkor nem fejlődtél...akkor valamit változtatni kell...

2010. nov. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4-5 hét alatt még nem is kell észrevenni, majd ha fél év után sem veszed észre (vagy mások nem veszik észre) a különbséget, akkor kezdj el gondolkodni.
2010. nov. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy valamit nem jól csinálsz. Szerintem a kajával lesz a gond. Én annó mikor elkezdtem, már 2 hét után láttam a változást. (és mértem is magam, cm-ben meg kilóban is)
2010. nov. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bénabéla11 ***** válasza:

az fizikailag lehetetlen hogy 2 hét után már annyit nőttél hogy az már látszódott...sőt azt mondom hogy egyáltalán nem is nőttél csak mondjuk be voltál durranva...és ha mondjuk kreatint is szedtél akkor feljött az a 3-4 liter víz...


de kérném Clint-éket hogy szóljanak hozzá a témához...

2010. nov. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kicsi Tyson válasza:
ebben a sportban nem napokról és hetekről van szó....évekről
2010. nov. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!