Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Eddig 18-55 kitobit használtam...

Eddig 18-55 kitobit használtam és most veszek 50mm 1.8-at Canon gépre. Nagy változást várok, joggal?

Figyelt kérdés
Sokkal élesebb képeket szeretnék készíteni és nagy elvárásaim vannak így a zajos kitobi után. Csalódni fogok? Úgy érzem sokkal jobb fotók fognak születni 50mm-essel (amihez természetesen én kellek, de technikai adatok alapján "jobb fotók")
2011. máj. 21. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Zajos objektív nincs, ez képzavar. Van rossz felbontású, vagy fókuszhibás, de zajos csak a szenzor vagy a kép lehet.


2. Jelentős változást fogsz tapasztalni, mind élességben, mind mélységélességben. A fix 50 képminősége sokkal jobb, mint bármelyik 18-55.


3. A 18-55 is nagyon jó objektív, nem becsülném le. Ennek ellenére kevés fényben sosem lesz esélye az f1.8-cal szemben.

2011. máj. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és a korrigálást is.
2011. máj. 22. 16:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!