Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Létezik, hogy valaki edz...

Létezik, hogy valaki edz rendesen és tisztességesen, egészségesen eszik mégsem lesz soha kockahasa, mert ilyen a genetikája és nem hajlandó fehérjeporokkal meg mindenféle csodaszerekkel mérgezni magát?

Figyelt kérdés

177 centisen voltam 58 kiló, akkor sem volt, csak beesett az arcom és úgy néztem ki, mint egy anorexiás. Most 76 kiló vagyok, hatalmas vállaim vannak, hatalmas a karom, a lábam is ki van már, mellizom is fejlett úgy-ahogy a sok edzéstől, de valamiért hasról nem tudok fogyni. Akármit csinálok, akármilyen edzéstervet követek, akármennyire is sanyargatom magam, hogy nincsen süti soha a büdös életben nem akar összejönni a hasról fogyás. Mintha a létező összes zsír ott lenne. Egyszerűen nem megy.


Nyugodjak bele, hogy ilyen a genetikám? A vállaim meg "abnormálisan nagyok". Mindkét oldalon ilyen 23-25 centi szélességet képzeljél el. Mindig megdicsérnek, mert tényleg nagyon látványos, de a hasamat meg szégyellem.


júl. 5. 09:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Hasprést csináld minden nap, de addig ne állj meg míg meg nem szakadsz.
júl. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

1:

Aztán ne csodálkozzon, ha szétbassza a gerincét.

júl. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2 Nem szeretem a felüléseket többek között ezért sem. Vannak alternatívák, de hiába
júl. 5. 12:51
 4/13 anonim válasza:
40%

1: így készül a sérv.

Kardioedzéssel érdemes próbálkozni, egy jó személyi edző is tud segíteni.

júl. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mennyi a napi kalóriabeviteled, kérdező?
júl. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Miért kételkedsz a biológiai variabilitásban ?
júl. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 PMC Wagner ***** válasza:
Ha azt akarod hogy látszódjon a hasizmod ahhoz lekell fogyni, Edzhettsz amennyit csak akarsz ha egy centi zsír van a hasadon nem fog látszódni a kocka
júl. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
júl. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom pontosan, hogy mennyi kalóriát viszek be, de nagyon odafigyelek, hogy mit eszek és mennyit.


27 éves vagyok.


Köszi a válaszokat eddig. Aki privátban írt, annak is.

júl. 6. 07:20
 10/13 anonim ***** válasza:

"Nem tudom pontosan, hogy mennyi kalóriát viszek be"

Akkor erről ennyit.

júl. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!