Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi hány felülést kell...

Napi hány felülést kell csinálnom hogy kocka hasam legyen?

Figyelt kérdés

184 cm fiu vqgyok vagyok es 61 kg tudom nagyon vekony vagyok de egyszeruen nem hizok mar 2017 ota mindent probaltam de nem hiztam ez a genetikám. Lapos has, lapos test.


De arra lennek kivancsi hogy mennyit kell csinalni naponta es hany honapig kell hogy latszodjon a változás


Semmi feherje por meg semmi ilyen cucc nélkül otthon


Ma megcsináltam 20 felülést és 15 fekvőtámaszt mert csak ennyit birtam

Mondjuk qmugy a 15 fekvőtàmasz az sosem ment suliba sem ment mikor osztalyoztak csak 5 db ot tudtam szoval ez 2020 ba azota meg egyszer sem csinaltam csak ma.


De most elhataroztam hogy minden nap fogok csinalni

Azt hallottam hogy mindig fokozatosan kell egyre tobbet de nem is lehet megterhelni

Szoval ha ma megcsinaltam félháromkor 15 fekvőt és 20 felülést

Akkor holnap fekvőből megcsinàlok 17 db ot mert a 15 is nwgyon nehezen ment s felulesbol pedig 25 db ot az ugy jo? Es minden nap tegyek hozza parat nem?

Vwgy kell olyan hogy neha egy ket nap kihagyas? Vagy az is jo ha neha ugyanannyit csinalok masnap is?


Es wmugy eleg ha egy nap csak 1x csinalom meg?



jún. 22. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt mondod, vékony vagy, de pont ez a feltétele a kockahasnak: kockahasat könnyű csinálni, ami bonyolult, az az, hogy látszódjék is. Ahhoz meg alacson testzsírszázalék kell.


Mindamellett nem a felülés a legjobb megoldás hasizomra, de attól méglehet, hogy már van elég izom ott.

jún. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne felüléseket csinálj,sok felesleges terhelés és vannak hatékonyabb hasizom gyakorlatok is,amiket egy rendes edzéstervbe könnyű beültetni,akár otthon is.

Mondjuk én (szintén vékony) gyerekként 50 felülést csináltam minden nap évekig,mert a suliban nem tanítottak mást,hát lett kockahas de csak az, semmi más:D

jún. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem ez számít, étkezés, testzsír-izom aránya, megfelelő edzés. 20felülés 15fekvő nudli, az állóképességeddel van baj?
jún. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!