Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért épp30-40 perc futás...

Miért épp30-40 perc futás után indul be a zsírégetés?

Figyelt kérdés
És mondjuk, ha beindul a zsírégetés az xy perc után, akkor milyen gyorsan ég?
2010. okt. 30. 00:00
 1/5 anonim válasza:
53%
Glikogénraktárak kb ennyi idő után ürülnek ki és az energia pótlásához ezután lesz felhasználva a zsír. A többi rész értelmetlen. Egyéntől függ.
2010. okt. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bénabéla11 ***** válasza:
48%

hadd tegyek már fel egy kérdést me nagyon érrtem


tehát azért még lehet fogyni ha mondjuk pont 30 percnél hagyom abba...nem?!


mármint a kaloria amit lefutottam igy is elhasználódott...


vagy most akkor hogy is van ez?


mert én mindig azt számolom hogy kaloriabevitel meg kaloriafelhasználás...


miért fontos a zsirégetés kardio közben? nem árt az az izmoknak is nagyon ha beindul?

2010. okt. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Hát azért ennek utána kéne nézni nem itt kérdezgetni mert ez lassú lesz :-)


Glikogénraktár az izomban kiürül,az anyagcseréd felgyorsul, igen elégetted, fel kell tölteni valahonnan, , ha nem eszel utána szénhidrátot akkor a zsírból tölti, de onnan nehezebb. 30 perccel is lehet fogyni de ha már fát akarsz vágni ne egy kiskést vigyél...

Amúgy ez az időintervallum csak egy általános dolog.

Valakinek lehet 5 perc, valakinek meg 50...

Vagy mire gondoltál?

2010. okt. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bénabéla11 ***** válasza:

arra gondoltam, hogy fontos ez egyáltalán ha az ember szépen lassan adja le a kilókat...nem akarok egy hét alatt 20 kilós lenni...


de amugy kössz

2010. okt. 31. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én sem szeretném leadni a pár fölös kilómat 1 hét alatt :) arra gondoltam ahogy le is írtam, hogy ha pl az 40. perc után beindul a fogyás akkor kb az 50. percig mennyit égettem el ? Kicsit bonyolult tudom, de fontos lenne ezt kideríteni...
2010. okt. 31. 14:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!