Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Segway Ninebot Max G2 vagy...

Segway Ninebot Max G2 vagy Xiaomi 4 Ultra és miért?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan árban vannak most (300k).

máj. 30. 21:09
 1/2 anonim válasza:
0%
Pár hete vettem Max G2-E-t.
máj. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Max G2-m van. 700 km egy év alatt és minden úgy működik rajta, mint amikor először mentem vele. Egy dolog lehet a gyenge pontja ami az első hidraulikus rugózás. Az enyémen a kormány kicsit elmászotta kerék vonalához képest, de gurulás közben nem lehet észre venni. Viszont ha fokozódni fog idővel, az már zavaró lesz. Viszont monorimmel ez is orvosolható és akkor már tényleg kifogástalan rolleről lehet beszélni, mert amúgy nagyon magas a minőségi mércéje.


Az irányjelző jól láthatóés könnyen használható, ami nagyon fontos szerintem. Esti használathoz is remek, mert a lámpája is erős, jól irányzott.

Tele van tömve extrákkal a súlya kicsit nagy, de mêg kezelhető.


A kormány magasság viszont fix, de számomra jól eltalált, viszont a testméretünket figyelembe véve kényelmetlen tényező lehet.


Összességében nagyon jó, én imádom az enyémet, mikor tehetem azzal megyek mindenhová, elvileg kisebb eső sem árt meg neki, de nedves talajon rollerezni, amúgy sem ajánlott.

jún. 1. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!