Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék mozogni, és leadni...

Szeretnék mozogni, és leadni pár kilót. Milyen fajta mozgással kezdjem, esetleg edzőterembe érdemes kezdeni?

Figyelt kérdés
Diabetológus szerint az étkezésem fogja meghatározni a fogyás tempóját. Szerinte 2000-2100 kalória mennyiséget próbáljak meg, és elkezdeni többet sétálni, ha megy akkor kocogni. 102 kiló vagyok, és 168 centi magas, 50 éves. Nem annyira a futás a sportom, de ha ez a legjobb… ?

#Futás, úszás, edzőterem?
máj. 25. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyen túlsúllyal ne fuss, ne is kocogj. Séta vagy bicikli (esetleg úszás), azért meg fölösleges edzőterembe menni.
máj. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1-es megírta, csak megerősíteni tudom, hogy 102 kilósan ha elkezdesz futni/kocogni, az nem fog jót tenni a térdednek, izületeidnek, pláne 50 évesen.

Bár 1-es nem ajánlja az edzőtermet, ha nincs biciklid, vagy nem tudsz/nem akarsz úszni, esetleg a fogyás mellett izmot is szeretnél megtartani, én azért ajánlanám az edzőtermet. Emellett rendszeres sétákat is.

máj. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy nem ajánlom, csak hogy kardióra fölösleges.
máj. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Úszni tudok, és az állna legközelebb hozzám. Kaptam egy olyan választ, hogy mindenképpen edzőterem a megoldás. Mert ekkora túlsúly után lógni fog a bőr, ha leadnák 20-30 kilót. Így mindenképpen szükséges izmot felszedni. Az nem csak sokkal nagyobb túlsúly esetén fordul elő?
máj. 26. 08:55
 5/9 anonim ***** válasza:
20-30 kiló azért elég nagy túlsúly, persze, hogy lógni fog a bőr és igen, ez ellen is segítség a kondi, meg persze úgy általában se árt, hiszen gondolom olyan sokat eddig nem mozogtál, tehát kell az izom. Plusz izom felszedésével jobban, gyorsabban fogysz, mert az izmoknak több kalóriára van szükségük, többet használnak.
máj. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ussz sokat, az segit, valamint en ajanlanam az edzotermet. Zsirbol haamrabb lehet izmot epiteni, es elg fess kulsot elerni, ha kitarto vagy.
jún. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Zsirbol haamrabb lehet izmot epiteni"


Meddig marad még a köztudatban ez a hülyeség?

jún. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
7., sok tanulmany bebizonyitotta, hogy a zsit konnyebb atdolgozni izkmma, mint a semmibol izmot teremteni
jún. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem 7es vagyok, de kíváncsi lennék azokra a tanulmányokra, amik szerint a zsírból izmot lehet "csinálni". Mutass már 1-2-t.
jún. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!