Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehet kiszámolni hogy...

Hogy lehet kiszámolni hogy mennyi Jumbora van szűkségem egy nap? Jumbo mellé lehet enni rizst?

Figyelt kérdés
Valami olyasmit hallottam hogy testsúlyt kel el osztani vagy mi..:S
2010. okt. 27. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Rá van írva,hogy mennyi fehérje meg szénhidrát van benne.

Ezt kalkulálod bele a napi beviteledbe.Persze csak ha számolod a napi kalória bevitelt.Gondolom nem számolod.

2010. okt. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
sztem ezen a szinten felesleges a ch-t számolgatni, egyél amennyit bírsz, jumbo-ból 3 kanállal edzés után, esetleg reggel 2őt, de ahhoz egyél vmi szilárdat is
2010. okt. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónál a .Még komolyabb szinten sem nagyon számolgatják csak az aki nagyon zsírosodik.El lehet olvasni 1 csomó profival készült interjút.A 90%uk a méricskélős baromságot kiröhögi.Majd a tükör megmutatja hogy jó e a kaja vagy nem.Ha zsírosodsz kevesebb ch kell ha nem fejlődsz mindenből több.

Ennyi a titok

2010. okt. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A másik dolog.

A jumbo edzés utánra szar.Napközben használd étkezés helyettesítésre ha kimarad 1 kaja.3 kanállal bedobsz ilyenkor aztán jó is vagy

2010. okt. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 clint ***** válasza:

h4xOr

már nyomom is a hasznos gombot.

2010. okt. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

hát én most kivételesen nem értek egyet haxor mesterrel!

a méricskélés azért jó, mert mégis csak segít az elején felmérni, hogy fejlődsz xy mennyiségű kajától. aztán akkor később tudsz hozzá adni, elvenni, változtatni.

általában 2g fehérje/testsúlykilogram és 5-6/szénhidrát vagy több. persze kinek-mi válik be, nyilván minden szervezet más, de azért ezt szokták mondani kiindulási alapnak. egy profi aki már 10-15 éve csinálja a dolgot, ő már mindent tud. szerintem nem hülyeség, de nem is muszály, de ártani biztosan nem fog ha kb. kiszámolod, hogy mennyit kellene bevinned és nagyjából azt igyekszel tartani, aztán a fejlődéstől függően változtatsz rajta.

szóval keress egy kalória táblázatot a body.builderen aztán ami kajákat szoktál enni nézd meg a fehérje és szénhidráttartalmát, hogy tudd mit viszel be eddig.

számold hozzá a jumbót és akkor kijön, hogy most mennyi a bevitel.

a jumbo azért szerintem egyáltalán nem rossz! van benne gyors-lassú felszívódású fehérje meg minden ami kell, meg ami nem igazán fontos az is. egy sima cytogen whey gainer talán jobb lenne, mert akkor nem viszel be egyszerre annyi szénhidrátot, több szilárdat tudsz enni utána, nehogy az legyen, hogy nagyon eltelít a jumbo. de egy sima fehérje maltodextrinnel és rendes kaja, az ár-érték arányban a legjobb.

nekem ez a véleményem, lehet hogy tévedek, de az eddigi tudásom alapján így gondolom

23f

2010. okt. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a lehet mellé enni rizst azt nem teljesen értem! jumbót akarsz inni miközben rizst eszel vagy mi? mert vagy ez- vagy az. a turmix lényege, hogy gyorsan be tudod vinni a tápanyagokat, könnyebben megemészted. ha mellé rizst eszel, nyilván a gyors emésztés rovására megy.
2010. okt. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt a számolgatást a sárga oldal mondogatja,de ne hidd hogy azért mert értelme is van.Csak annyi az ok hogy vegyél grammpontos mérleget tőlük
2010. okt. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
egy nálam is idősebb mechanikus -azt hiszem az- mérleggel szoktam méregetni, persze nem mindig, és csak úgy nagyjából. csak, hogy körülbelül belőjem. azért én sem hiszek el mindent amit a sárga oldalon írnak, bár szerintem jó oldal. egy kezdőnek nem árt méregetni szerintem, ha van hozzá kedve.. később meg már úgyis ránézésre menni fog, hogy mennyi rizs mennyi hús. de valamihez azért kell viszonyítani, persze nem a méregetésen fog múlni az eredmény az biztos!
2010. okt. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor érted hogy mire akarok kilyukadni.Én is feldobom a baba kis analóg mérlegemre a csirkecsöcsöt hogy kb tudjam mennyi de az adagokat már nem mérem.Megeszem azt kész.Számolgatni sem számolgatom hogy mennyi a szükségletem MERT NEM TUDOM.A 2g/tskg 1 irányszám.Nekem 1-1,5g kell ha koxolok 2x annyit viszek be.De ez sincs kőbe vésve.Főleg hogy én minden szar szemetet összezabálok amiről ember nem mondja meg mennyi a kalóriatartalma.(pl 1 45ös magyaros pizza)


Tehát nálam az a lényeg hogy:beviszem minőségi kajából meg porból a fehérje jó részét.A ch egy részét is.Plusz irdatlan mennyiségű szemét kaja.Így biztos nem lesz kevés

2010. okt. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!