Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tömegnövelőt vegyek?

Milyen tömegnövelőt vegyek?

Figyelt kérdés
182cm/60kg vagyok kb ugy 4 hónapja edzek, de a rendszertelen étkezés miatt és szerintem azért mert edzés után nem eszek szinte sose nincs semmi táplálékbevitel mert nincs étvágyam...szeretnék valamilyen tömegnövelőt venni ami kezdőknél látványos eredményt képes elérni(elég nehézkesen hízok:S) a Cytogen Whey Gainer-ről olvastam, hogy jó kezdőknek ilyen szempontból.Gondolkoztam a koxokon is de nem szeretnék belekontárkodni a hormonháztartásomba inkább kitartó leszek meg inkább valami tömegnövelőt szeretnék, na hát várom a javaslataitokat :)
2010. okt. 27. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:

1. javaslat: koxon még csak ne is gondolkodjál.Szerinted az miből növeszt izmot?Szarból?Megsúgom hogy abból az iszonyatos mennyiségű fehérjéből amennyit el sem bírsz képzelni.Majd ha meg bírsz enni napi 3-4-500g fehérjét akkor járjon a kox az agyadban


2.Mi az hogy nincs étvágyad?Ez baromira nem az a sport hogy "eszek ha éhes vagyok"Enni kell azt kész.Ha kihányod kihányod.Ez van.De le kell gyűrni.Ha másért nem azért hogy táguljon a gyomrod.


3.Ha edzés után nem tolsz le egyből gyors ch-t meg egy emberes adag fehérjét nincs az a por vagy kox amitől nőni fogsz.


4.Amíg nem rakod rendbe a kajádat felesleges a kiegészítő mert azt sem tudod hogy a szar étrendedhez milyen kieg passzolna.A táplálékkiegészítők szót kéne értelmezni.KIEGÉSZÍTŐ.Amit nem viszel be rendes kajából beviszed ebből.Ha azt se tudod miből mennyit viszel be akkor honnan a f*szból tudnád mit kell venned?


Ha nem zabálsz 3 óránként normálisan(tehát nem 2 szendvics) akkor felejtsd el ezt a sportot és keress mást mert fejlődni nem fogsz.Legalábbis tartósan biztosan nem

2010. okt. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

amikor egy nagyobb betegség után újra elkezdtem edzeni -leadtam pár hónap alatt 12kg-ot- finoman fogalmazva nem volt étvágyam. pár hónap és lesz étvágyad, enni kell és kész, ne legyél finnyás. ha épp az iskolában vagy akkor nekiállsz és kajálsz ott és dobozból kajálod szépen a csirke rizst. lehet, hogy a sok piálós-cigiző jófejsrác ki fog röhögni. de amikor majd felveszel egy fekete feszülős pólót és leesik az álluk, hogy ez meg mitől van? akkor egy jót mosolyogsz majd.

na de a lényeg, kajáljál ezerrel. minden nap tervezd meg, hogy másnap mikor eszel és mit, és próbáld tartani. ne legyen az, hogy elmész és nincs nálad kaja, ne éhezz soha.

és edzél rendesen. a whey gainer amúgy teljesen jó kiegészítő, de amellett enni kell mint a barom.

és ne koxolj!

2010. okt. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Üdv!Ne felejtsd a táplálék kiegészítő az nem táplálék BENNE VAN A NEVÉBEN , úgy látom előttem már mindent elmondtak

még annyit tudok javasolni ,hogy edzés közben a vízbe rakj

egy kis fehérjét táplálék kiegészítőt de ne vidd túlzásba ez azért kell hogy meglegyen az utánpótlás edzés közben és ha nem vagy éhes edzés után egyél előtte.

2010. okt. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!