Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik fajta tömegnővelőt vegyek?

Melyik fajta tömegnővelőt vegyek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és most kezdeném el szedni, pénzben nagyjából közép árat tudok finanszírozni, a kérdés pedig hogy mennyiségre és termékre milyet vegyek, és az pl 4kg az mennyire elég?
2011. jún. 12. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:

mark86


ha kevés a lóvé ne vegyél tömegnövelőt.

tejsavó proteint vegyél és dextrózt,edzés után egy adagot igyál 30-40 gramm dextrózzal. 5 kiló heti 3 edzéssel 14 hónapig elég.

hatásuk nincs,a kajádon múlik minden.

2011. jún. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha tömegelni akarsz, vegyél Jumbot, vagy Volumass Professional 35öt. Én mivel egyébként is könnyen hízok, ezért én Volumassot szedek, 5 kiló pedig sehogy sem elég 14 hónapra, 4 kiló elég 2-3 hónapra heti 3 edzéssel.

2 hónap alatt 70ről híztam 80ra.

2011. jún. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mark86


nézd meg hogy egy 5 kilós tejsavó hány adag és edzés után egy adaggal ,heti 3 edzéssel meddig elég.

tejsavó jobban megéri és a ch-t is pontosabban be lehet lőni hozzá

2011. jún. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen... nem a jumbo 220g/ adagjával kell számolni :)

És dextróz+tejsavó +1

2011. jún. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!