Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » "Első 5 kilóméterem" edzésterv...

"Első 5 kilóméterem" edzésterv. Vélemények róla?

Figyelt kérdés

Én most tartok a második hét közepén, és asztmásként is jól bírom, nem pusztulok el edzés végére, pedig 120 kg vagyok :)


[link]


2010. okt. 26. 21:57
 1/5 anonim válasza:
Abban nem vagyok biztos, hogy 120 kilóval a futás jó választás volt, inkább ajánlanám azt, hogy koncentrálj az étkezésre, otthon tornázz valami könnyebbet, de azért izzadj le. Vagy sétálj Ha fogytál jó pár kilót, utána kellene ilyenbe vágni a fejszét az izületeid érdekében. Viszont, hogy a kérdésre is válaszoljak, én végig csináltam az edzéstervet (75 kg-ról indultam). Teljesen tartható. Vannak nehéz szakaszok, de nem lehetetlen az egész, sok kitartást is igényel. Tényleg felkészít az 5 km lefutására, a 6. hét végére gond nélkül futottam le. Aztán még két hétig kijártam futni, csak jött a hűvös idő, s mivel eléggé megfázós vagyok, így most a kinti mozgást elhagyom tavaszig, helyette szobabiciklizek.
2010. okt. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sportolóként naponta futottunk nyáron ennyit 13 évesen:)
2010. okt. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
16:02 - ja kérem, asztma nélkül könnyű :)
2010. okt. 30. 13:07
 4/5 anonim ***** válasza:
volt asztmás is, nem egy.. hozták a kis asztmapipájukat azt futottak úgy.. most ennyierővel nekemmeg refluxomvan, mégse hányok minedn utcasarkon..
2010. nov. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valahol el kell kezdeni, sztem jó edzésterv ez, kellően progresszív.
2010. nov. 2. 11:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!