Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezekről a fehérjéktől mi a...

Ezekről a fehérjéktől mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Prot R-85 és Ideal Protein, itt 1 link róluk, az első 2:

[link]

Szerintetek?

Nem egy Whey Protein, de amatőröknek elég a fejlődéshez?


2010. okt. 25. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
erre kíváncsi lennék én is. ez a túl szép, hogy igaz legyen kategóriába tartozik. 85%-os fehérje -látom, hogy kevert, de akkor is- 2250ft/kg-os áron? a power protein aminek nagy része szója, az kb. 2600-2700 jön ki per kg.
2010. okt. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet olyan okádék ize van mint a gipsznek. Te tudod. Én a SCITEC-re esküszöm. Legalább nem undorral iszom, mint a többit eddig. Drága, hát drága. (Valamit valamiért)
2010. okt. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem azért innám, mert jó az íze...
2010. okt. 26. 07:09
 4/10 clint ***** válasza:

inkább ideal protein.

Csak hogy tudd:

prot R-85 fehérjerésze:

85%szója, 15% tejfehérje

ideal protein:

70%szója 30% tejfehérje


Én is használtam mert anno romániából hozattam pár vödröt mindkettőből, neg a whey-ből is pénzszűkében.

Az íze a legrosszabb amivel találkozol, de az aminoprofilja jó. Az ára azért ennyi mert román cég, kizárólag román piacra. Használd bátran.

2010. okt. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

21:44 es vagyok.

Majd meglätjuk mit mondasz egy honap utän, amikor napi 3 adaggal benyomsz abbol a gipszizü szarbol. Garantälom a hänyinger kerülget madj egy honap utän. Tapasztalatbol...

DE TE tudod...

2010. okt. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 clint ***** válasza:

bazeg testépítő étrended van? Egy-két hónap után mindentől a hányinger kerülget, a csirke-rizs is alig megy le a torkodon. Ez van sajna ha nincs pénz muszáj gipszizű fehérjét inni. Amúgy a redis pro whey-je jó ízű, a tömegnövelői is. Csak a szójás fehérjék ilyen pocsékak, de a cimkén írtnál is több fehérje van benne, nem ízesítés a fele ezért olyan pocsék is. (egy román bevizsgálás szerint

az ideal protein 100 grammjában 92 gramm volt a fehérje, amikor a dobozon 75 gramm van kíírva)

2010. okt. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hät, akkor valamit nagyon rosszul csinältok. 5 eve, minden nap eszek csirket, rizzsel. Nem hogy hänyinger...kivänom mindig, söt, hiänyom van, ha esetleg kimarad egy nap. Nem tudom, akkor hogy tudtok menniyseget fogyasztani, ha nem izlik. sztem ez alap!
2010. okt. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 clint ***** válasza:

úgy hogy nem finnyázok, hanem legyűrőm.

Mégis ha minden nap fogyasztasz valamit, tökéletes emberi reakció, hogy megunom...

2010. okt. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a power proteinben is elég sok a szója mégis meg lehet inni. sőt, én sima szójaproteint is szoktam inni, és semmi bajom az ízével. ha csak az íze szar, de jó az ami benne van akkor megéri, csak kérdéses, hogy mennyire megbízható?
2010. okt. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Van normális étrendem:

Reggelre zap + promix + víz

Ha kocogok 1 órát akkor promix, ha nem akkor 1 alma

2 ebéd: rizs + csirkemell + zöldség

Kondi után promix

Vacsora: tonhal + paradicsom + néha rizs

Adagok is frankók. Nem sokára elfogy a promix ezért néznék kicsit olcsóbb megoldás után. Ja mindig 30 g-ot merek ki belőle.

AMATŐR vagyok, sose akarok nagy darab izomállat lenni, de azért normálisan, "izmosan" akarok kinézni.

Baromira nem izgat, hogy milyen az íze ha segíti a fejlődésemet!!! Ezért kérdeztem, hogy jó lenne-e valamelyik, és valószínűleg ki is fogom próbálni az Ideal Proteint. Köszönöm a válaszokat.

Ha valaki még tud vmi okosan mondani, szívesen elolvasom, pübe is! E-mail címem: zola8787@freemail.hu

2010. okt. 26. 15:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!