Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jól szálkásítani 14 éves fiú...

Jól szálkásítani 14 éves fiú részére? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Vékony vagyok akár mit eszek nem hízok 167 cm vagyok és 50 kg a hasizmom egy kicsit láccik (elvileg mert vékony vagyok)mondják h jó a seggem meg az alakom dehát azt kit izgat? Szeretnék nagyobb bicepszeket és kicsit hízni, szálkásítani segítsetek !
2010. okt. 25. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg nem ajanlatos, allitolag 16 evig. Megakadalyozhat a novesbe.
2010. okt. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha értetteb vagy fizikailag mint egy 14 éves akkor lehet
2010. okt. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem halálra akarom gyúrni magam csak... kicsit szálkásítani vagy ilyenek.. sokat segítettetek :/
2010. okt. 25. 14:57
 4/7 anonim ***** válasza:

nah figyu, gondolom nem akarsz konditerembe járni ,ezért lehet felülésezni ,abból viszonylag sokat (hetente 3 nap ,naponta 3 sorozat 60 ismétlés)


lehet fekvőtámaszozni, huzódzkodni, törzsemelést valami súllyal(ásványvíz), így nem is olyan gyorsan ,de egy fél éven belül észre veszed majd a változást


remélem segítettem

2010. okt. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Most erre mit mondjak ? Alapvető fogalomzavarban szenvedsz, azt sem tudod, mi - micsoda. Számodra a szálkásítás - mint fogalom - mit takar ? Több mint valószínű, hogy nem azt, amit valójában jelent.


Azt tudom neked tanácsolni, hogy sportolni kezdj el, biztos van olyan sport amit szeretsz. Ha nem linkeskeded el, hanem komolyan veszed évek múlva meglátszik majd az eredménye ( Persze ne csak a tested lebegjen előtted célként). A testépítésre - mint sportra - ráérsz 2-3 év múlva visszatérni.


19/F

2010. okt. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Te ne akarj szálkásítani:D 50kilóval így is rohadtul szálkás vagy.

Te valójában tömeget növelni akarsz nem mind1, látszik nem vagy tisztában a fogalmakkal mint azt elöttem is írták.

2010. okt. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok kondiba járni csak kicsit hogy jobban látszódjanak az izmaim ennyi..
2010. okt. 26. 13:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!