Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Találok itt olyasvalakit, aki...

Találok itt olyasvalakit, aki home workout témában tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Van egy edzéstervem, amit saját magamnak találtam ki, mert meguntam, hogy sokszor fél szemmel egy videót kellett figyeljek edzés közben. Így viszont - mivel nem vagyok szakértő - nem tudom pontosan, hogy hasznos gyakorlatokat csinálok-e és hogy jó-e a sorrend.


Ha vannak itt olyanok, akik rendszeresen kondiznak otthon és akár már látható eredményt is értek el, nagyon hálás lennék, ha írnának egy privát üzenetet, hogy el tudjam küldeni azoknak az erősítő gyakorlatoknak a sorát, ami alapján az edzéseimet csinálom.


F21



jan. 7. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Pontosan miről beszélünk? Saját testsúlyos edzésről, vagy progresszív súlyzós edzésről?
jan. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Vannak gyakorlatok, amikhez használok súlyzókat, de vannak saját testsúlyos feladatok is.
jan. 8. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!