Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csajok! Milyen gyakorlatokat...

Csajok! Milyen gyakorlatokat csináltok azért, hogy formás legyen az alakotok? Naponta tornáztok? Milyen gyakorlatokból mennyit csináltok? Stb.

Figyelt kérdés
szóval mindent szeretnék tudni, mert elhatároztam, hogy elkezdem formásitani az alakom.Kb. 2-3kg felesleg van rajtam, szóval ezzel annyira nincs gondom :)Írjatok minél többen :)
2010. okt. 22. 00:05
 1/3 anonim válasza:

hát egészségesen eszem, szóval eleve nincs rajtam zsír

ezen kívül minden nap 1 órát sétálok gyors tempóban a kutyámmal, ettől a lábam + fenekem formás, izmos.

2010. okt. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden nap futok, súlyzózom, felüléseket és fekvőtámaszokat csinálok.Ja és oda figyelek, hogy mit eszem.
2010. okt. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A jó alakért szerintem a sport-táplálkozás-minőségi alvás ugyanolyan százalékban van jelen.

Én minden nap sétálok minimum 2 órát (egyetemre, boltba, stb), de nem egybe, csak ha választhatok, gyalog megyek. Mellé hetente 3-4szer megyek 2 órára a konditerembe is, persze vizsgaidőszakban nincs ennyire időm, de egyszer annak is vége..:) Akkor általában heti 1-szer. Jártam személyi edzőhöz, aki csinált jó kis edzéstervet, azt csinálom, már nélküle.

2010. okt. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!