Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Súlyemelésen kívül még mivel...

Súlyemelésen kívül még mivel lehet hatékonyan izomnövekedésre szert tenni?

Figyelt kérdés
Főleg a lábamat szeretném edzeni, a rövidtávú sprintfutás vagy emelkedő futással lehet? Amivel gyorsan nagy erőt fejtek ki? Mert azt tudom hogy a hosszútávfutás fogyaszt, kicsit növeli csak az izmot. Na én pont ennek az ellenkezőjét szeretném.
2010. okt. 21. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Súlyemelés? :P Szerintem te a konditermi súlyzós edzésre gondoltál.
2010. okt. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy értettem. Válaszolnál a kérdésemre? :D
2010. okt. 21. 21:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha lenne más is szerinted súlyzóznának? Vannak különböző bohóckodások pl olyan, hogy vasgolyót dobálgatnak a levegőben meg ilyesmi, de alapvetően mind a súlyzózásra épül.
2010. okt. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a "vasgolyót" (kettlebell) nem tömegnövelésre használják. a kettlebell egy erőnléti sport. amúgy sztem kezdj el konditerembe járni. futástól soha nem fog nőni az izmod.
2010. okt. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Labdajátékokkal is! Pl.: kézilabda, vizilabda, Amerikai foci... De lényeg, hogy kaja az legyen normális, ha az nincs nem nagyon fogsz izmosodni!
2010. okt. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az izom attól nő, hogy mindig egyre nagyobb súlyokkal "sokkolod". Kézilabdával max úgy nőne, ha egyre nehezebb labdával játszanál. (És akkor sem egyenletesen, mert nem mindig ugyan azzal a kézzel dobsz pl)
2010. okt. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat!
2010. okt. 22. 20:48

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!