Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Éhgyomorra aerob/kardio edzés?

Éhgyomorra aerob/kardio edzés?

Figyelt kérdés
Sokan mondták h diéta alatt ajánlott éhgyomorra aerobozni vagy kardiozni. Tehát ha jól értem akkor felkelek, nem eszek semmit és pl nyomok egy óra szobabiciklit vagy ellipszis trénert. Úgy gondoltam hogy előtte benyomok egy kis lkarnitint közbe meg iszogatok glutamint vagy g-bombot. Nem kéne edzés előtt egy adag fehérje. Csak hogy ne az izmot pusztitsa a szervezetem. Vélemény? amúgy heti 4 súlyzós edzésem van ezér a maradék 3 napon reggel csinálnám ezt a műveletet. azokon a napokon amikor súlyzós edzés van akkor délután csinálnám.
2010. okt. 19. 09:54
 1/5 anonim válasza:
Nem tudom, hogy helyes-e, de korábban azt olvastam, hogy hajnali felkelés után, éhgyomorra simán mehet a szobabicikli, hasznosabb, mintha délután csinálná az ember, mert itt még gyors az anyagcsere. Én így is csináltam, bár az fogyókúra volt.
2010. okt. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi. az érdekelni igazán ebből h előtte mehet e egy adag fehérje vagy sem.
2010. okt. 19. 12:17
 3/5 clint ***** válasza:

sztem jól gondolod.

A protein meg mehet utána egy kevés ch-val (ne cukor legyen)

2010. okt. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2010. okt. 19. 13:47
 5/5 anonim ***** válasza:

A reggeli a legfontosabb étkezés, semmiképpen se hagyd ki.

Ha előtte akarsz edzeni (nem ajánlom) akkor mindenképpen fogyassz közben szabad aminosavakat, azon belül is elágazó szénláncú aminósavakat.

Amúgy nincs értelme egy átlagember számára, hogy éhgyomorra kardiózzon, csak speciális esetekben szokták ezt a módszert használni.

Megint az van, hogy ami jó egy profi testépítőnek, az nem valószínű, hogy egy átlagembernél is működik.

2010. okt. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!