Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy nap hány gramm táplálék...

Egy nap hány gramm táplálék kiegészítőt vesztek be?

Figyelt kérdés
És milyen félét?
2010. okt. 18. 18:40
1 2
 11/12 clint ***** válasza:

pedig a vércsoport szerint meg lehet állapítani, hogy hogyan emésztesz dolgokat.

Én pl 0-s vércsoportú vagyok, tehát tökmindegy, hogy a szójás protein powert eszem vagy egy savót, mert ugyanúgy emésztem az összes proteint.

De pl A-s vércsoportuaknak a szója még jobb mint a savó, a többinek meg a savó a legjobb. Már sok testépítő eszerint étkezik.

Igazad van amúgy általában kevesebb proteinnel jobban fejlődik az ember a lényeg, hogy mindig legyen amino a vérben. Olvastam valahol, hogy Cutler is tömegelésnél 1,5 grammot eszik csak. Énis jobban fejlődők kevesebbel, mert a ch-t jobban emésztem így.

2010. okt. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
naturál üzemmódban 1g-al is úgy növök mint akit pumpával fújnak.Inkább azt az irányvonalat követem hogy a fehérjét beviszem normális kajából aztán a többit meg szemétből(abból is jön 1 jó adag fehérje még ha szar minőségű is)cukrok is meg összetett ch-k is telített meg telítetlen zsírok.És akkor biztosan nem lesz kevés a kaja
2010. okt. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!