Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Stanozolol és Methandianol...

Stanozolol és Methandianol kúra mekkora kárt tehet egy 16 éves szervezetében?

Figyelt kérdés
Leginkább a mellékhatásokra és a "nem ajánlom" okára vagyok kíváncsi.
2010. okt. 17. 20:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ha ezt a kúrát így betolod akkor ami szinte biztos:


-átmeneti impotencia

pattanások

májkárosodás

ha hajlamos vagy akkor aknék

folyadékretenció

LDL/HDL arányának a változása

izomvesztés



Ami lehetséges:gynecomastia

prosztatamegnagyobbodás

2010. okt. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
a kilátások elég jók :D
2010. okt. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

én a károkról túl sokat nem tudok neked mondani, tisztában vagy vele mi a lehetőség - te tudod hogy bevállalod-e. ez mind a te dolgod.


viszont az eredmény esetében tökéletesen biztos vagyok benne, hogy beleölöd a pénzt a semmibe - és még bajod is lehet.

nem azért nem ajánlják 18 alatt mert még nem tudsz (esetleg) felelősen dönteni, hanem azért, mert a szervezet nem képes ezt befogadni - hasznosítani.

nincs értelme hidd el, nem lesz értelmes eredménye.

2010. okt. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

nekem az a véleményem, hogy jól ki.basz.ol magaddal ha ilyen korán cuccolsz. 16 éves vagy ezért nem hiszem, hogy tisztában vagy a jó táplálkozással és meg is valósítanád, hogy mióta edzel nem írtad, de először meg is kell tanulni jól végezni a gyakorlatokat. de ami a legfontosabb talán, hogy ebben a korban a tesztoszterontermelésed még a maximumon pörög, ha ebbe belepiszkálsz fene tudja mi bajod lesz. fejlődésben van a szervezeted, nagyon nem kéne szerintem koxolni. nem beszélve arról, hogy itt leteszem a nagyesküt hogy valami sz.art sóznak rád, ki tudja honnan ki tudja mennyi hatóanyaggal.

amúgy konkrétan ami lehet: felborulhat a hormonháztartásod vagyis merevedési zavarok, ginekomesztai( elég csúnya), zsíros arcbőr, pattanások, agresszió, esetleg megállsz a növésben ha még nőnél. vesédnek májadnak sem tesz jót. nekem sok ismerősöm koxol, van akinek semmi baja, van akinek meg 100szem danaboltól pajzsmirigyének lett valami baja ami elég komoly volt. ez kicsit olyan mint az oroszrulett.

jó kajával edzéssel és valami fehérjével és sok pihenéssel iszonyatosan sokat tudsz te még fejlődni.

tudom nem hiszed, de igazam van. hosszú távon többet el tudsz érni kox nélkül kitartással, mint aki 16 évesen már koxol.

22f

2010. okt. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 clint ***** válasza:

16 évesen a szervezet tesztoszteon szintje olyan 100%-os.

Tehát ez kb annyit tesz ki, ha én 25 évesen elkezdenék egy ilyen kúrát, akkor kb úgy fejlődök mint te tisztán.

Gondolkodj kicsit.

egy methandione tabletta 4szeresére növeli a tesztót, ami nálad a plafonon van. De ebből úgyis csak 100%-ot tudsz használni, nem 400-at, ezért több mint valószínű, hogy túlteng majd benned, és átalakul ösztrogénné, ami női hormon, azaz az eredmény vizesedés, ami zsírrá alakul fenék és has tájon a kúra után sokaknál.

Ki lehetne próbálni, adni egy 50 éves embernek egy ilyen kúrát, és egy 16 évesnek, az idős szervezet szép izomzatot tud felszedni, a fiatal meg szétcseszi magát és nem is néz ki jól.

A tribulus nem visszaállító, sokan kétségbe vonják az alap hatékonyságát is. Nagyon gyenge.

2010. okt. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Tribulus csak idősebb korban ér valamit, csak optimalizálja a tesztótermelést. Nálad nem lesz hatása.

Mint ahogy a koxnak sem!

Kidobott pénz!

Ekkora mennyiségtől nem lesz semmi bajod, legalább is rövid távon. A fiatal szervezet sokkal hatékonyabban regenerálódik, üríti a mérgeket, mint az idősebb.

De szerinted a te csekélyke tudásod mellett mit fog "hozni" egy ilyen kúra?

Kétlem, hogy a táplálkozásod megfelelő lenne, kétlem, hogy rendesen edzenél. A szteroid-receptorok -még nem túl sok van belőlük, telítve vannak. Egy ilyen hormonális helyzetbe szerinted be kellene avatkozni gyógyszerekkel?


Tovább megyek: ilyen hozzáállással később sem ajánlom, sőt szerintem hagyd abba az egész gyúrást, mert nem neked való!

2010. okt. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 clint ***** válasza:
jaja nem gíúrni kell, hanem edzeni:D
2010. okt. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!