Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lesz még feszesebb?...

Hogyan lesz még feszesebb? Miket kell "betartani"?

Figyelt kérdés

Vékony testalkatú vagyok, rendszeresen sportolok ( itthoni erősítések dvd-kre, röplabda, box, futás) de a combomon a bőrt még feszesíteni szeretném, mivel egy kis narancsbőr van rajtam. Nem akarom testápolókra kidobni a pénzt...

Étkezésben mit kellene kihagyni vagy milyen ételeket kell gyakrabban fogyasztani? Fehérjét?

+ rengeteg folyadék fogyasztás, hideg-meleg váltózuhany, szauna egyebek...

észervételeket,tapasztalatokat akor pozitív vagy negatív , tanácsokat várok :)


2010. okt. 17. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:

elvileg akkor leszel feszes, ha izmos vagy és alacsony a testzsírszázalékod. azt olvastam, hogy rendszeresen sportolsz, akkor már csak jól kell táplálkozni. megfelelő mennyiségű és minőségű fehérje, húsok, tojásból csak a fehérje, mondjuk szója, zab. jó minőségű szénhidrát: rizs, krumpli, durumtészta max. ezen felül kerülni kell az állati zsírokat. igazából azt kellene tudni, hogy pontosan mennyi fehérjére és szénhidrátra van szükséged, majd azt összeállítod egy mintaétrendben és igyekszel tartani. aztán bevállik vagy sem. szerintem.


[link]


[link]

2010. okt. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod!
2010. dec. 31. 11:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!