Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vannak olyan sulik ahol...

Vannak olyan sulik ahol konkrétan a 0-ról tanítanak meg motrozni? 19F

Figyelt kérdés

Egyensúly érzékemet is kéne fejleszteni, és ezelőtt még nem motroztam. Olyan sulira lenne szükségem ahol ezt a nulláról megtanítják, és szeretnék motorra is jogsit tenni eközben.

Hogy működik ez?



2023. szept. 18. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol, ha mondod, hogy semmilyen tapasztalatod nincsen, hozzád fognak igazodni, a saját tempódban tanítanak.
2023. szept. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nekem A2 tanfolyamon az volt az oktató első kérdése, hogy tudok-e motort vezetni. Mondtam, hogy robogóztam másfél évig, de váltós motorral még szűz vagyok. Mondta, hogy akkor kezdjük az alapoktól. És így is lett.
2023. szept. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is full alapoktól indultunk. Most tartok a rutin vizsgánál és van egy olyan hibám, hogy kanyarba mindig leteszem a lábomat, pedig ezt ott nem szabad. Az oktatóm azt mondja ne szomorodjak el mert be fogjuk gyakorolni.
2023. szept. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mondjuk egy olyannak akinek abszolút nincs egyensúlya még motrozni és azt is meg kell tanulni megtartani, annak nagyjabol összesen mennyibe kerül egy ilyen jogsi?


B kategoria utan szeretnék egy ilyet is majd

2023. szept. 18. 14:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak nincs valami egészségügyi problémád (ami már a B kategóriás orvosin is feltűnt volna és nem lehetne jogsid) akkor szerintem nem befolyásolja semennyire a tanulási folyamatot.
2023. szept. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Motrozni? Jugó vagy?
2023. szept. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha biciklin se maradsz fenn akk felejtsd el. De nem gaz am ha szolsz elore, most emiatt nem fognak ugatni szerintem
2023. okt. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!