Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi épiti az izmot? A szénhidrá...

Mi épiti az izmot? A szénhidrát vagy a fehérje?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez hülye kérdés, de olvastam már olyat is, hogy edzés után (nem súlyzós edzés) a legjobb, ha valaki szénhidrátot eszik. És egy fogyni akaró embernek nem jó, ha edzés előtt eszi a szénhidrátot, mivel akkor a test azt fogja felhasználni és nem a zsirt.

Tehát mi az igazság ? Én 16 éves lány vagyok, fogyni akarok, mikor kellene szénhidrátot ennem, illetve fehérjét ? Az baj, ha szénhidrátból keveset eszem ?


2010. okt. 14. 11:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

H4X:


[link]


11 oldal alapvető információk!

:-)

2010. okt. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

ma 14:44

na ilyenkor mondom azt hogy inkább vagyok panelparaszt minthogy óvodás színvonalon próbáljak meg baromságokat másra tukmálni

2010. okt. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

ma 14:46

Köszi!


El akarok kezdeni 1 testépítő edző képzést amint összeszedem rá a $t.Addig meg nem árt a fejbővítés

2010. okt. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Ez konkrétan tananyag volt nekem is, amit belinkeltem.


Egy normális iskola van:

[link]

:-)

2010. okt. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Panelban laksz,te kis pö*s?Ha tudtam volna,nem állok le veled vitatkozni.Akkor ezek után ki a gyökér?Na jó,akkor vedd úgy hogy nem szóltam csóringer,még a végén elkapom tőled a panelbetegséget,meg a kocka fejedet a kocka utcában.csá
2010. okt. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
szólt az újgazdag köcsög akit apuci meg anyuci eltart
2010. okt. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

:-D

Észt nem lehet pénzért venni, hiába.

2010. okt. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
h4xOr hozza szolasa jo volt szamomra,ertekelem. A sok balfasszal netorodj gondolom ugy is neznek ki mint egy jol lakott napkozis.
2013. febr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!