Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A rendőrszakközépbe készülök...

Gabes kérdése:

A rendőrszakközépbe készülök és azt mondják 2000m-t kell le futni 7perc alatt. Ez nehéz szerintetek? 183cm vagyok.83kg izmos testlakatom van.2 éve gyúrok.7 éve focizom. De viszont multhéten műtöttek vakbélre. Szerintetek menni fog?

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 17:59
 1/3 anonim válasza:
szerintem meg lehet csinálni. általánosban Q/-t 12 perc alatt kell lenyomni, ott egy ötödikes fut kb 2500m-t. (itt nem egy 90 kilós dagira gondolok)
2010. okt. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nehéz :)


De meddig tart míg térképen megnézel egy útvonalat ami 2km hosszú és fogod, lefutod egy stopperral a zsebedben?


Egyébként az hogy 183cm vagy nem számít, 2 éve gyúrsz: hát ez szinte hátrány. A felőstested ugyanis csak lassítja a futásod, "felesleges tömeg" ebből a szempontból :) Ide tüdő kell, nem bicepsz meg mellizom.

2010. okt. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha 7 perc alatt lefutod a 2 km-t, akkor gratula, akár olimpiára is mehetsz, pláne egy vágással a hasadon. Jó lesz ha 10 percen belül le tudod futni, az is minimum 15 km/h átlagsebességet feltételez. 9 perccel szerintem már okés vagy. Sajna nekem ez nem megy, örülök, ha 11 percen belül leszek.
2010. okt. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!