Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hasizom (bövebben lent)?

Hasizom (bövebben lent)?

Figyelt kérdés

Szóval van 6 kockám de sehogy se akar kijönni a 8 már lassan 2 honapja minden nap csnálok 30 fekvöt és nem:S

napiba 100 fölött égetek kaloriát 100-170 között attol függ mien oráim vannak.és mit kéne icsnálnom??egyébként napiba nem eszek sokat 1-2 szendvics fél liter tej 1-2 tál müzli meg sok folyadék.Mit kéne tennem??:S Léccives bunkok kimélyenek:S


2010. okt. 8. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
30 fekvő Xddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
2010. okt. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jaj jaj jaaaaaj!!!!

Hat egyél kevesebb szendvicset :D

Na de komolyan: alsohasizom es felsohasizomerosito gyakorlatok is kellenek, egyutt. szerintem. fuss. igyal sokat tovabbra is. de nem tudom, aki tud jobban, az welcome.

2010. okt. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az izmok méretét, tömegét csak úgy tudod növelni, ha sikerül alacsony ismétlésszámú gyakorlatokkal elfárasztani. Azaz olyan nehéz gyakorlatot kell választanod, amiből 5-10-nél többet egyszerre képtelen vagy megcsinálni. Először is a fekvőtámasz az egy nagyon hasznos és jó alapgyakorlat, de a hasizmot csak közvetve edzi. Csinálj hasprést! Viszont hasprésből nagyon sokat lehet csinálni elfáradás nélkül, ezért turbózni kell a nehézségén a következő módon: Fogj valamilyen súlyt a tarkódhoz, és úgy végezd a gyakorlatot! Mivel ilyen nagy erőkar mellett már kis többletsúly is nagy terhelés, az elején kis súly is sokat számít. Nem muszáj, hogy súlytárcsa legyen, akár pár zacskó rizs vagy liszt, egy zsák krumpli is megteszi. Törekedj arra, hogy a gyakorlat nehéz legyen, 5-10 ismétlésnél többet képtelen legyél csinálni! Ha kis súlyt választottál, akkor emelj rajta, ha túl nagyot, amivel mondjuk csak hármat tudsz, kicsit csökkentsd! Ahogy egy súllyal már meg tudsz csinálni egyszerre tíz ismétlést, dobj rá még kettőt, és így folyamatosan fejlődni fogsz. Csinálj 5 sorozatot, két sorozat között pihenj két-három percet! Fejlődni fogsz, garantálom, és kockáid szépen megnőnek! Persze ne számíts arra, hogy két hét alatt megjelenik az eight-pack, az izomnövekedéshez idő kell, de viszonylag hamar fogsz fejlődni.

Az étkezésed rendben van, ha a hat kocka látszik, akkor semmivel sem kell máshogy étkezned ahhoz, hogy a megfelelő izomnövekedés mellett a nyolc is látszódjon. :)

Sok sikert kívánok!

2010. okt. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oké köszönöm az utolsonakde nekem télleg már csak az aslo kettö kocka hiányzik.amugy tegnap óta feltett lábbal ülök fel.ebböl15 öt cisnálok midennap.fekvötámaszbol 15-25 midenn másnap 25. csak hogy piehnyenek az izmok.
2010. okt. 9. 12:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Minek kérsz tanácsot, ha nem fogadod el, hanem közlöd rá, hogy te mit csinálsz? :)

Elismerem az edzésed, de amit leírtál, az nagyon kevés. Örülj, hogy ilyen szerencsés alkatod van, mert ennyike edzéstől nagyon keveseknek van. Ettől nem lesz alsó kockád sose. Tessék rendesen kiedzeni a hasad, ahelyett, hogy megelégednél a kis kockáidtól, ami leginkább csak azért látszik, mert vékony a bőröd! Hajrá, rajtad a világ szeme!

2010. okt. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
bocs de szerintem nem értettél megfogadom.amugy azt akartam leiirni vag elmondani hogyeddig mit csináltam
2010. okt. 9. 16:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez esetben én kérek elnézést, amiért félreértettelek. Bocsánat, hogy megvádoltalak!

Ha bármi kérdésed lenne ezzel kapcsolatban írj csak kommentet!

2010. okt. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!